Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Problém s aktualizací GP (A22 5G)

(Téma vytvořeno: 26-03-2024 06:13 PM)
91 Zobrazení
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Ahoj všem,
mám problém s aktualizací systému Google Play.

Po nainstalování aktualizace se mobil restartuje a provede se optimalizace. Ale aktualizaci to nabízí pořád. Kliknu znovu aktualizovat a opět se instaluje, znovu se restartuje a takhle pořad dokola.

image


image


0 Like
19 Odpovědi
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Ok, ale tady už další aktualizaci neočekávám, když poslední verze byla 1. června 2023
0 Like
Řešení
jv18
Big Cheese
Možnosti
Pokud nic nepomohlo, tak opravdu nezbývá než čekat až vyjde nová verze zabezpečení, pro březen a ta už se třeba povede naistalovat.
0 Like
OXO37
Helping Hand
Možnosti
Google Play se Vám aktualizovat bude. TabS5e je veterán. Pořád měl červencovou 2023 a přesně jak u Vás, šla stáhnout tuším lednová 2024, která po restartu a optimalizaci byla zase červenec. Tak pořád dokola. Google to opravil v aktualizaci za únor.
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Dobře, moc díky!
0 Like
Řešení
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Už se šíří březnová, tak snad už to půjde.
0 Like
Řešení
OXO37
Helping Hand
Možnosti
Teď jsem instaloval březnovou GP. Aktualizoval se i starý tablet. Tam byl malý soubor, jen do 5MB. Tak to zkuzte.
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Díky za info!
Zatím mi nic nepřišlo tak snad se dostane i na mě
0 Like
OXO37
Helping Hand
Možnosti
To Vám nejde instalace vynutit? To je divné. TabS5e je z roku 2019, android 11, one ui 3.1, A52s asi srpen 2021. U obou mám březnovou verzi GP. Na mobilu bylo okolo 70MB, tablet kolem 5MB.
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Teď jsem zjistil, že se velikost aktualizace zvětšila o 1MB (ze 77MB na 78MB). Ale aktualizace se stále nedokončí.

Nezůstali data třeba té předešlé aktualizace, která by byla potřeba smazat?1711784089891.jpg
0 Like
OXO37
Helping Hand
Možnosti
Možné to je, ale spíš bude problém v něčem jiném (Google + HW). Přesně takhle blbě se choval tablet. Aktualizovat šlo až po půl roce. Ostatní zařízení alespoň aktualizaci vůbec nabídla. A až se objevila, tak fungovala.
0 Like