Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Nedostupná aktualizácia Android 14 / Ui 6.1 = SAMSUNG A54 G = A546BXXU1AWB2

(Téma vytvořeno: Sobota)
366 Zobrazení
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

Zdravím členov fóra,

 

Potrebujem poradiť ohľadom dostupnosti aktualizácie pre môj Samsung A54 5G = SM-A546B/DS.

Som stále na androide 13 / Ui 5.1 a nieviem sa dostať ku aktualizácií na 14/Ui6.1, pritom je to už dávno dostupné v Európe. Ja som kontaktoval aj podporu Samsung ale odpoveď bola že to nieje dostupné a že sa mám obrátiť na fórum.

Mám doma aj Samsung A14 kde je dostupná aktualizácia, tak teraz neviem čo sa deje. Po dlhej dobe som sa vrátil ku samsungu ale som tak akurát sklamaný. Telefón sa reštaruje sporadicky sám od seba a čo sa mi podarilo dohľadať tak moja verzia telefónu má vadnú matičnú dosku a preto nieje a nebude dostupná aktualizácia.

 

Viete mi niekto poradiť alebo povedať či máte na rovnakom telefóne možnosť aktualizácie na 14/Ui 6.1 ?

 

Ďakujem za pomoc.

 

S pozdravom

 

Ján 

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti

Pekný deň, 

podľa Vami pripojených screenov Váš telefón nedostáva vôbec aktualizácie firmvéru. Ako Vám už kolegovia  písali, situáciu najrýchlejšie a najjednoduchšie vyriešite prostredníctvom servisu, kde Vám nahrajú aktuálny softvér, čim by sa mal vyriešiť aj problém s nechodiacimi aktualizáciami. 

Kontakty na servis:

SK: https://www.samsung.com/sk/support/zoznam-autorizovanych-servisnych-stredisok-samsung/

CZ: https://www.samsung.com/cz/support/seznam-autorizovanych-servisnich-stredisek-samsung/

Zobrazit řešení v původním příspěvku

50 Odpovědi
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Urcite mate eu distribuci? Nemate nejakou šedivku z asie? Nemenil jste csc kod regionu?
0 Like
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

Telefón je z slovenskej distribúcie z Slovak Telekomu. Od nova som s ním nič nerobil. Tak ako vyšiel z krabice tak je do teraz.

0 Like
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Zkuste aktualizovat z pc SmartSwitchem. Ten ji treba najde.
0 Like
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

To už som skúšal. Rovnaký výsledok ako v telefóne. Že mám najnovší dostupný softvér.

0 Like
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

Screenshot_20240615_100312_Software update.jpg

0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Pekny deň,vidím to jedine na dobrý servis mobilov a nahratie nadstavby UI 6.1..
0 Like
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

Swrvis mi síce vie natiahnuť Ui6.1 ale už to nebude originál softvér a tým padne aj zabezpečenie telefónu. Jediné riešenie je to predať ale po tejto skúsenosti sa bojím kúpiť nový samsung. 

0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Niektoré servisy naťahujú origo softver,(je ich na nete dosť)ale ak má daný model už napr.takýto problém so zakladnou doskou ako ste písali,asi bude najlepšie ho buď predať,dať vymeniť základnú dosku(stoji na nete okolo 20eur), alebo kúpiť niečo podobné.🖐1718444692681.jpg1718444692698.jpg
0 Like
JAN_DURICA_89
Student
Možnosti

Ako doska čo ste poslal je iba nabíjacia časť. Hlavná stojí riadne viac. Ako telefón je v záruke tak prečo by som mal riešiť výmenu dosky keď aj tak mi nepustí nahrať novši softvér. Ako ja som sa informoval v servise ale oni tam nahodia originál softvér ale iba čo uvádza výrobca. Proste pre moju verziu A54 je doatupný android 13 tak mi to tam nahrajú a nič sa nezmení. Jediné riešenie je to predať ale zase posuniem svoj problém novému majteľovy. V momentálnom stave je telefón prakticky nepredajný.

0 Like