Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Wi-Fi Volání

(Téma vytvořeno: 01-03-2024 07:41 PM)
72 Zobrazení
Ricanek_Adam
Pioneer
Možnosti
Zdravím komunito! Chtěl bych se zeptat co přesně tato nastavení znamenají (viz. níže snímek obrazovky) Jaké nastavení je třeba nejvhodnější nebo co máte nastavené Vy?

image


0 Like
3 Odpovědi
šimonm
Pioneer
Možnosti
Hele nevím ale myslím si že to bude nastavení aby se auto zajímalo Wi-Fi volání a naopak
0 Like
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti
Wifi volani znamena to, ze k telefonovani nepotrebujete signal zakladnove gsm stanice (BTSky), ale staci vam pristup k internetu.
Telefon se do gsm site pak je schopny pripojit prave po internetu a volat lze pak uplne normalne.
Pokud to nechate zapnute s prioritou mobilni site, tak po pripadne ztrate mobilniho signalu se telefon automaticky prepne na volani pres internet.

Uplne presne ale nevim, co v tomto kontextu znamena ta preference VoIP (co je voip samozrejme vim, ale v kontextu mobilniho telefonu mi to nejak nedava smysl).
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Hezký večer,
já mám nastaveno na preferovat mobilní síť, protože často doma v dílně nemám signál od operátora, ale WiFi pokrytí tu mám.

Takže VoIP používám jen, když není normální signál, protože jsou s tím spíš problémy.

Ze zkušenosti můžu říct, že za mě je tu dost agresivní přepínání, jakmile padne signal na dvě čárky hned se zapne WiFi volaní. A samozřejmě to bude o něco opožděnější než klasické připojení.1709330511747.jpg