Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Pass - Import hesel

(Téma vytvořeno: před 2 týdny)
45 Zobrazení
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak přátelé, skoro bych řekl, že peklo zamrzlo a konečně po mnoha a mnoha letech je tu možnost importovat hesla aplikací/webů třeba z Chromu, Edge do Samsung Pass! Velice dobrá věc, jelikož stále není Samsung Internet pro Windows, takže používáme jiné prohlížeče, ve kterých máme pravděpodobně uložená i hesla. Stejně tak i můžeme mít hesla aplikací uložená v Googlu. Vyzkoušel jsem import a funguje, stejně tak i vyplňování v aplikacích. Přirozeně by měl nyní fungovat i opačný proces, tedy export hesel. 

5 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Akorát k Samsung Pass mám jednu zásadní připomínku, kterou by bylo dobré předat dále. Jelikož díky importu bych rád zkusil naplno používat Samsung Pass, není možné uložená uživatelská jména a hesla k nim jednoduše kopírovat, ne vždy totiž funguje automatické vyplňování. V případě klíčenek od Googlu nebo Microsoftu to jde velice jednoduše, v případě Samsungu je to nemožné a jediné krkolomné řešení je zvolit upravit heslo a následně označit text a kopírovat. Jednak je to otravné, ale hrozí i, že si data omylem smažu nebo změním.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Funguje Samsung Pass i na jiných telefonech než Samsung? Dostaneš se k datům jinak, než na zařízení Samsung? Pokud sis odpověděl aspoň jedenkrát NE, tak pozor, abys o ta hesla úplně nepřišel. Plus si matně vzpomínám na historky o úplné ztrátě hesel...

Jinak mám pocit, že šlo synchronizovat s Chromem pomocí nějakého pluginu, ale nevím teď, jestli se to pak cpalo jen do prohlížeče nebo do Pass. Ono to je ale jedno, bo Chrome stejně neumí jiná hesla, než na weby, ne?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Všechna hesla mám jak v Google, tak v Microsoft účtu, no a teď budou nově i v Samsung Pass :smiling-face: Ale jelikož používám na PC Edge, používám i v telefonu jako službu pro Automatické vyplňování Authenticator od MS. S tím PASSem si pohraju, ale asi to nemá perspektivu pro někoho, kdo není ortodoxní Samsung user.

potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Ano, plugin "Samsung Internet" a funguje to oboustranně. Dodnes využívám.


MiroslavMrázik
Student
Možnosti
Keď som kúpil samsung pred pár mesiacmi tak to bola prvá vec čo som spravil a druhá vec čo som spravil že som správcu hesiel prepol naspäť na google.....samsung chcel zrazu odomňa autorizáciu odtlačkom na všetko na každé heslo na každú blbú aktualizáciu alebo inštaláciu novej bezplatnej aplikácie.....jediné samsung čo používam je klávesnica ešte aj tá integrácia s one drive je katastrofa týždeň som sa tam snažil prihlásiť kým sa mi to podarilo
0 Like