Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Calendar do Google Kalendáře na PC

(Téma vytvořeno: 25-04-2023 03:52 PM)
891 Zobrazení
TOB_Pb
Apprentice
Možnosti

Dobrý den všem, snažil jsem se hledat na netu, ale bohužel jsem nic nenašel... 

Poradil by mi tady někdo, jak dostat události ze Samsung kalendáře do Google kalendáře, který používám na počítači? Potažmo i do Outlooku...V mobilu (NOTE 20 Ultra) mám v aplikaci Samsung Calendar několik dalších kalendářů ( Google, Family...), ale potřeboval bych je i na PC

Předem moc děkuji.

T

 

#Samsung calendar  #Google calendar  #Outlook

0 Like
6 Odpovědi
Raddi
Big Cheese
Možnosti
Pěkný den, z osobní zkušenosti, žádný problém, synchronizuji napříč třemi platformami (Google, Samsung Kalendář, Outlook) jedinou podmínkou je, že máte ve všech třech aplikacích, mezi jinými, nastavený stejný Google účet a povolené zobrazení událostí z tohoto kalendáře a také zapnutou synchronizaci.Screenshot_20230425_161655_Calendar.jpgScreenshot_20230425_161624_Outlook.jpgScreenshot_20230425_162544_Chrome.jpg
IT technik
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, pokud ukládáte události do Google účtu, je to jak píše @Raddi , prostě byste to měl vidět po přihlášení na Google. Horší by bylo, kdybyste měl ty události jinde, ať už v Samsung účtu nebo třeba v Outlooku.

Můžete zkusit tuto aplikaci, která by měla být schopná synchronizovat události mezi Samsung a Google účtem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icalparse.free - ale pozor, nemám ji vyzkoušenou.

Doporučil bych asi přenést data jednou provždy na Google a pak už nové vkládat tam. Pokud potřebujete k datům kalendáře přistupovat z více míst a platforem, je v tom Google asi nedostižný. Samsung si bohužel hraje pouze na svém písečku v mobilu a nezpřístupňuje data ani třeba přes webové rozhraní, což je velká škoda.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
TOB_Pb
Apprentice
Možnosti
.Screenshot_20230425_195424_Calendar.jpgVýstřižek(1)_1000019595_1682446218.jpgVýstřižek(2)_1000019596_1682446301.jpg
0 Like
TOB_Pb
Apprentice
Možnosti

Omlouvám se, ale už píšu tento text po třetí . Přihlášení do G-kalendáře i S-kalendáře mám ze stéjného gmailu. Pokud si otevřu obě aplikace v mobilu, mám zde vše. Pokud si otevřu webový G-kalendář, mám tam pouze můj a manželky G-kalendář a family. S-kalendář nevím, jak tam dostat. V nabídce (viz.foto) ta možnost není. S kalednář používám i proto, že se mi zde zobrazují Reminder upozornění... Nevíte tedy jak na to?Moc děkuji za tipy a rady... TB

0 Like
Raddi
Big Cheese
Možnosti
No na to asi budete muset zkusit nějakou aplikaci třetí strany, jak Vám doporučuje Libb, ze zřejmého důvodu kalendář Samsungu nepoužívám, právě proto abych mohl synchronizovat. Prostě pokud chci událost vidět ve všech platformách musím při vytváření vybrat příslušný účet Google nikoliv kalendář Samsung.Screenshot_20230425_205501_Calendar.jpg
IT technik
0 Like
Mihinek
Student
Možnosti

Zdar, sice pozdě, ale přece, díky Raddimu👍👍👍

0 Like