Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

S10+ Peněženka Google

(Téma vytvořeno: 06-01-2023 08:24 AM)
205 Zobrazení
TomášP
Journeyman
Možnosti
V posledních dnech přestala Peněženka v telefonu fungovat. NFC v pořádku. Po přiložení k terminalu se app aktivuje, odfajfkuje že platba proběhla, ale terminál ohlásí, že platba zamítnuta. Opakovaně na terminalech, kde dříve fungovalo ok. V hodinkách platba přes Peněženku a tutéž kartu proběhne v pořádku. Peněženku jsem odinstaloval a nainstaloval znova, výsledek stejný. Karta i účet jsou v pořádku, vypadá to na problém či konflikt aplikací?
0 Like
4 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @TomášP,

telefon S10 má manželka a normálně přes aplikaci Peněženka platí (naposledy včera a vše bylo v pořádku). Zkusil bych tu kartu odebrat a přidat znovu do peněženky.

Na svém telefonu i na hodinkách také používám placení jak přes hodinky, tak přes telefon a žádný problém zde nemám (na konflikt aplikací bych to tedy nejspíše neviděl).

0 Like
JanTar
Voyager
Možnosti
Potvrzuji funkčnost na S10e, placeno naposledy včera. Vypadá tedy, že závada je na Vašem přijímači.
0 Like
TomášP
Journeyman
Možnosti
Bohužel jsem našel na netu někoho, kdo popisoval ten samý problém, zřejmě na jiném telefonu. Také ze dne 4.1.2023
0 Like
TomášP
Journeyman
Možnosti
Dnes pokus o výběr z bankomatu. Přihlásil jsem se přes Google Pay, ale peníze bankomat nevydal. Transakce zrušena. Někdo popisoval ten samý problém. Nepomohla přeinstalace a nové zadání karty.
0 Like