Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Platba peněženkou bez odemknutí.

(Téma vytvořeno: 12-03-2024 12:32 PM)
77 Zobrazení
MarVer
Explorer
Možnosti
Ahoj. 
Dnes jsem si úplnou náhodou všiml při brakování automatu v práci (mlsání a kafe), že jsem bez problémů provedl platbu aniž bych odemkl telefon. Měl jsem ho pouze rozsvícený, ale zablokovaný. Neměly by tyto platby být podmíněné odemčením? Automaticky vždy nejdřív odemknu, nebo platím hodinkama, tak nevím, jak dlouho to takhle je, nebo jestli je to podmíněno hodnotou k zaplacení. Telefon S23U. Je to tak správně a plaším zbytečně, nebo je někde něco špatně? 
0 Like
9 Odpovědi
Řešení
MMAREK26
Pioneer
Možnosti
Do 500 Kč stačí rozsvítit pouze displej
MarVer
Explorer
Možnosti
Fakt jo? Ne že by mě to nějak stresovalo, každopádně jsem byl celou dobu na tom, že to funguje jako na hodinkách. Prostě bez otisku, kódu, odemčení nezaplatím ani ťuk...
0 Like
MMAREK26
Pioneer
Možnosti
Na telefonech to tak je od začátku. Hodinky je zase třeba je odemknout. 😉
0 Like
MarVer
Explorer
Možnosti
Ja byl od začátku na tom, že se musí odblokovat a pak již není nad 500kč potřeba pin 😂 Takže když stratím/ukradnou kartu, přes mobilní bankovníctví, nebo telefonátem hned kartu bloknu. Ale když ztratím/ukradnou mobil, tak nic nezablokuji, jelikož nemám čím. Je to 500kč, ale i tak že...
0 Like
FRENKY22
Troubleshooter
Možnosti
Reste to vypnutym nfc (to vam bez odemceni telefonu nikdo nezapne)
Pri placeni si nfc automaticky zapnete rutinou, navazanou napr na penezenku ...
0 Like
MarVer
Explorer
Možnosti
Hmm, zaujimave reseni, dik. Ale tak paranoidni nejsem, jen me zajimalo, zda to je tak od zacatku, nebo nejaka chybka 😉
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Je to nastavene Googlem podle oblasti ve ktere se nachazite.
V nekterych zemich je to resene vzdy pres overovaci kod krome verejne dopravy.

Více informací najdete zde:
https://support.google.com/wallet/answer/12059519
0 Like
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Vím že to kdysi takhle fungovalo na S4-7 že telefon mohl být zhasnutý a platba šla. Ale pak to změnili a musel jsem mít dokonce otevřenou aplikaci přímo aby to šlo.
0 Like
MarVer
Explorer
Možnosti
Jo, v ramci uceni se s rutinama, mam ted nastaveno ze musim zapnout penezenku a v praci neomezene zapnute nfc. Ale to klikani na penezenku me vytaci, takze se vratim zpatky a necham to jak to bylo 😂
0 Like