Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Hovory a správy cez iné zariadenia cez hotspot?

(Téma vytvořeno: 19-03-2024 01:45 PM)
76 Zobrazení
temporalnaut
First Poster
Možnosti

Zdravím, mám Galaxy Tab A9 a páčia sa mi funkcie, ktoré ponúka "Hovory a správy cez iné zariadenia", budem si musieť teda kúpiť mobil Samsung, aby to fungovalo. Ide mi hlavne o telefonovanie z Galaxy Tab A9. Na stránke Samsungu sa píše, že obe zariadenia musia byť pripojené k rovnakej Wi-Fi sieti, takže otázka znie: budem môcť telefonovať na klasické telefónne čísla na tablete Galaxy Tab A9, aj keď mobil Samsung s ktorým bude tento tablet prepojený pomocou funkcie "Hovory a správy cez iné zariadenia", bude zároveň vytvárať hotspot na ktorý bude Galaxy Tab A9 pripojený? Proste nebudú na nejakej spoločnej Wi-fi sieti keďže nebudem doma. A ďalšia vec, bude to fungovať aj opačne? Teda že Galaxy Tab A9 vytvorí hotspot, Samsung mobil sa naň pripojí a potom bude možné na Galaxy Tab A9 telefonovať skrze "Hovory a správy cez iné zariadenia" prepojeného so spomínaným Samsung mobilom? Môže to niekto overiť?

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň ,
skúšal som to s S24Ultra a Tab A9. Funkcia Hovory a správy cez iné zariadenia funguje aj cez mobilné dáta s hotspotom. Čo sa týka opačného garde, kde Tab A9 bude hotspotom bohužiaľ neviem overiť nakoľko mám len wifi verziu tabletu, ale predpokladám, že by to malo rovnako fungovať ak sa Tab A9 nastaví ako primárne zariadenie.20240320_041000_1000005703_1710904201.jpg

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
2 Odpovědi
Řešení
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň ,
skúšal som to s S24Ultra a Tab A9. Funkcia Hovory a správy cez iné zariadenia funguje aj cez mobilné dáta s hotspotom. Čo sa týka opačného garde, kde Tab A9 bude hotspotom bohužiaľ neviem overiť nakoľko mám len wifi verziu tabletu, ale predpokladám, že by to malo rovnako fungovať ak sa Tab A9 nastaví ako primárne zariadenie.20240320_041000_1000005703_1710904201.jpg
0 Like
temporalnaut
First Poster
Možnosti

Ďakujem

0 Like