Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy store se nechce načíst na wifi

(Téma vytvořeno: 12-12-2023 05:17 PM)
184 Zobrazení
Сhristian
Journeyman
Možnosti
Dobrý den, v poslední době mi nefunguje galaxy store pokuď jsem na wifi. Napíše mi že nemám internet nebo že galaxy store není v zemi dostupný. Ale když použiju mobilní data tak vše funguje jak má (testoval jsem hotspot a taky to na druhém mobilu nefungovalo). Testoval jsem víc mobilů vždy galaxy store na wifi nefungoval. 

image


image


0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
OXO37
Helping Hand
Možnosti
Podívejte se do "Nastavení>Připojení>Další nastavení připojení", zda nepoužíváte nějakou VPN či Privátní DNS. DNS zkontrolujte i na Wi-Fi routeru. Pokud zapnutou privátní DNS nemáte, zkuste jí naopak zapnout, třeba dns11.quad9.net

Zobrazit řešení v původním příspěvku

2 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @Сhristian,

osobně bych viděl problém ve Vaší wi-fi síti. Něco podobného se mi občas také stávalo (mám doma 2 wi-fi) a občas docházelo ke kolizi IP adres a když jsem 1 router vypnul, tak to fungovalo. Případně to také občas dělal wi-fi zesilovač signálu. 

Zkuste také restartovat wi-fi router a po naběhnutí to ihned zkuste, jestli to půjde.

Předpokládám totiž, že na jiné wi-fi by Vám Galaxy Store fungoval.

Pěkný den.

0 Like
Řešení
OXO37
Helping Hand
Možnosti
Podívejte se do "Nastavení>Připojení>Další nastavení připojení", zda nepoužíváte nějakou VPN či Privátní DNS. DNS zkontrolujte i na Wi-Fi routeru. Pokud zapnutou privátní DNS nemáte, zkuste jí naopak zapnout, třeba dns11.quad9.net