Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Family link

(Téma vytvořeno: Úterý)
131 Zobrazení
JeoCZ
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý večer,

Chci se zeptat, funguje někomu správně v rodině Family link? 

Myslel jsem, že si usnadním práci a sjednotil jsem synovi zařízení na Android, tedy vyměnil jeho iPhone za Samsung. Ale teď jsem zjistil, že Google Family link nefunguje. Nastavím limit aplikaci (např. Youtube) na 30 min a koukám, že i po 1,5 hod používání lze spustit. Kontaktovat podporu Googlu nemá cenu, to jsem už zkusil a nikdy nedostal odpověď na nic.

Funguje to někomu spolehlivě? Je tam ještě možnost úplně zamknout zařízení ale to pro mobil nepřipadá v.uvahu, protože pak nemůže ani napsat zprávu či zavolat přes Whatsapp (byť je Whatsapp povolen vždy), to totiž taktéž nefunguje.

Není ještě nějaké jiné řešení nastavování limitů?
0 Like
14 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Ahoj @JeoCZ 

u nás to funguje celkem dobře. Denní limit nastavený na 2 hodiny, pak se to uzamkne (volat může pořád, to nám stačí). V devět večer se zařízení uzamkne a ráno zase odemkne. A pokud nastavím nějakou aplikaci na limit, tak po tom limitu také zašedne a už ji nespustí.


0 Like
JeoCZ
Troubleshooter
Možnosti
Ahoj, diky. Já jsem dal do Family linku druhý zařízení (k tabletu i tel) a totálně se to zhroutilo. Do tý doby jsem pro tablet používal denní limit, ale pro tel jej použít nemohu, volání nám nestačí. A ty zařízení nejdou oddělit, vše se nastavuje pro obě dohromady. Nějaká aplikace se zamkne, jiná ne. Nebo občas ne, nedá se na to spolehnout. Ještě počkám na další rady, ale v tuto chvíli vidím jako jediný řešení vrátit synovi iPhone.
0 Like
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

No je pravda, že my to máme nastavený pouze pro telefon. Tablet mu dáme do ruky na film, seriál či nějakou zábavu a pak nám ho vrací. Telefon nosí všude s sebou, proto Family Link. Ale dobré vědět, že při případném dalším zařízení nejdou nastavení od sebe oddělit.


ParkerPM
Voyager
Možnosti
Ja používam časovač aplikácii originál od samsungu.digitalna rovnováha Ale teda iba na mobile. Nemáme žiadny tablet doma zatiaľ
0 Like
JeoCZ
Troubleshooter
Možnosti
Díky. Pokud to ale chápu, ten lze používat jen u účtu dospělého, ne? Pokud spustím to samé u syna (dětský účet), vidím tam něco jiného než na svém telefonu. Je tam jen ten Family link od Googlu...
0 Like
JeoCZ
Troubleshooter
Možnosti
Jo a ještě jeden problém, dětský účet Samsung už opět či stále nefunguje. Mám u syna S21 FE se systémem OneUI 6.1 a nelze se přihlásit z důvodu jiného regionu. Myslel jsem, že to už od UI 6 fungovalo a nešlo mi to jen v tabletu, kde mám 5.1. Ale nefunguje to dál...
0 Like
ParkerPM
Voyager
Možnosti
Neviem
Ja som ešte mojej dcérke zatial mobil nedal. Ale ked sa chce hrať na mojom mobile tak na tie aplikacie co používa si nastavím denný limit. A ona to nevie bez hesla zmeniť.
0 Like
BROSS13
Apprentice
Možnosti
U nás Family link funguje dobře až tak že mi syn nadává že to nemůže obejít😄
KubikulaxCZ
Voyager
Možnosti
Já mám Family Link. Nesnáším ho, dost mě štve že ho mám, a respekt pro ostatní kteří ho mají. Rozhodně by mohl fungovat líp, mohl být vyladěnější, ale je to Google, a víme jak moc "kvalitní" může být...