Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Aktualizace systému Google Play

(Téma vytvořeno: 08-07-2024 11:39 PM)
231 Zobrazení
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Šíří se nová aktualizace systému Google Play, proto mě také napadlo, že bych mohl celou problematiku alespoň krátce představit.

Proč bych měl aktualizovat?
Možná totiž ani netušíte, že něco takového v telefonu je. Pravidelné aktualizace systému Google Play jsou však důležité. Tento způsob aktualizací dorazil s Android 10 a poskytuje neméně důležité změny – především se jedná o různé opravy zabezpečení. Pro Google je to zkrátka cesta, jak aktualizovat nezávisle systémové komponenty.

image



Jak aktualizovat?
Stačí jít do "Nastavení", následně "O telefonu", "Informace o softwaru" a "Aktualizace systému Google Play". Alternativně se tam lze dostat také skrze "Zabezpečení a soukromí", "Aktualizace". Je zapotřebí následně restartovat zařízení (budete k tomu vyzváni).

image



2 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Míra90
Pioneer
Možnosti
Určitě vždy okamžitě aktualizuji.😉Jak na S23+ tak na starší Nokii s Androidem 11. Jen každá aktualizace chodí od Googlu pravidelně s měsíčním zpožděním.🤔

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
Prochor48
Helping Hand
Možnosti
Zdravím a děkuji za info. Mám staženo 👍

Zobrazit řešení v původním příspěvku

2 Odpovědi
Řešení
Míra90
Pioneer
Možnosti
Určitě vždy okamžitě aktualizuji.😉Jak na S23+ tak na starší Nokii s Androidem 11. Jen každá aktualizace chodí od Googlu pravidelně s měsíčním zpožděním.🤔
Řešení
Prochor48
Helping Hand
Možnosti
Zdravím a děkuji za info. Mám staženo 👍