Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Volt már A80-as készüléketek?

(Témakör létrehozásának dátuma: 29-10-2020 11:34 PM)
313 Megtekintések
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Kinek van közületek Samsung Galaxy A80-as készüléke?

 

A készülék 2019 áprilisában jelent meg, de vásárolják és használják  még most 2020-ban is.

Ti mi miatt választottátok ezt a készüléket?

 

Tudás vagy esetleg csak szimplán kinézet? Stílus miatt?

 

Tetszik e nektek az átforduló kamerája? Vannak e képeitek amit ezzel a készülékkel készítettetek?

 

Várom ezeket a képeket ide kommentben!

 

Nekem most volt szerencsém egy ismerősömét tesztelni, ezért le is írom a tapasztalataimat vele:

Viszont Itt mutatom nektek a specifikációit, lássuk ezeket először:

 

Samsung Galaxy A80:

 

Mérete: 165,2X76,5X9,3 mm

Képernyőméret: 6,7 21: 9 Full-Infinity

Kijelző: Super Amoled FHD+

Hátlapi/Előlapi kamera: Motorizált, forgó kamera innovatív kialakítással, Fő, széles látószögű 48 MP (F2.0& PDAF fázisészlelés, autofókusz) 3D állítható mélységélességű kamera (TOF) élő fókusz videóhoz és AR méréshez

Processzor: Nyolcmagos Qualcomm SM7150 (2.2 GHZ, 1.7 GHZ)

RAM+ROM: 8GB+128 GB

Akkumulátor: 3700 mAh

Töltés: szupergyors töltés 25 W

Ujjlenyomat olvasó: Képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó

 

 

 

De lássuk csak mit tud ez a készülék:

 

Különleges kamerájával gyönyörű képeket készítettem.

 

Elő és hátlapiként is ugyanazt a 48 MP-es átforduló kamerát használtam. Így ugyan olyan szép szelfi képet kaptam, mint hátlapi képet.

A készüléknek a széles látószöge 80 fok, az ultraszéles látószöge pedig 123 fok.

 

 Azért is nagyon tetszik és frappáns és különleges megoldás volt ez az átforduló kamera, mert az optikája a telefonnak nincs a kijelzőbe építve, kvázi nem foglal helyet benne, nem töri meg az egységét a kijelzőnek.

 

A notch nekem egyáltalán nem hiányzik így a panelből.

 

 Méretét tekintve kicsit nagy volt a kezemben, 6,7 col és 1080x2400 pixel felbontású a képaránya 20:9.

 

Tehát ahogy fogtam, fogásra egy masszív készülék lett.

 

Nekem kifejezetten tetszik például az üveg hátlapja is.

 

Töltést tekintve nagyon gyorsan töltött a Samsung Galaxy A80-as készülékem. 25 Wattos gyorstöltővel lehet feltölteni a telefont, ez van a dobozában. Így nem kellett órákat várnom a töltésére, nemsokára újra használni lehetett a telefont.

 

Jack csatlakozót nem kapott meg a telefon, de ez nem feltétlen baj.

 

A kijelzőbe épített ultrahangos ujjlenyomat olvasója nagyon érzékeny, kiválóan reagál az érintésemre,  ezért be is állítottam a mutató ujjam a telefon feloldására.

 

A 8Gb Ram és a 128 Gb belső tárhely bőven elég a mindennapi használatra.

Tárhelye nem bővíthető de ez a 128 Gb hatalmas tárhelyet ad így is.

galaxy-a80-768x414.jpg

Kép forrása: Samsung

 

Nektek hogy tetszik a készülék?

 

Eddig megosztó véleményeket hallottam, de nekem kifejezetten tetszett ez a készülék.

 

Akinek nincs ilyen készüléke az is írja meg kommentben itt, hogy tetszett e neki ez a kis bemutatás!

 

Szép napot nektek!

És jó tök faragást, szép hetet Nektek!

 

Üdv.:

AnitaI.

6 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Teljes mértékben kerülöm az efféle mechanikai megoldásokat, mivel egyenlőre elég nagy tud lenni a hibarátájuk. Ettől függetlenül kreatív a kamera technikája, avagy inkább "divattelefonként" fogom fel a készüléket.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Nagyon jól nézett ki a teli kijelző. A Samsungtól úgy emlékszem, hogy ez volt az első aminek nem volt az előlapon selfie kamera. A mozgó alkatrészek viszont sérülékennyé tette a por és víz ellen.

0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Anita!

 

Nem volt még, de egy érdekes megoldás volt a kamera. Nekem soha nem hiányzott se a pop-up, se az átforduló megoldás, különösebben nem zavarnak az előlapon vágott lyukak a kamerák esetében.

 

Üdv:

Marci

0 tetszik
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Szia Anita!

Emlékszem volt egy vásárló aki a készülék megvásárlása után 5 perccel már szelfizni akart és a gomb megnyomása közben le is ejtette szegényt. A kamerasziget visszahúzta magát, így semmi baja nem lett a telefonnak. Kinézetre engem annyira nem fogott meg sajnos.

Üdv,
GyulusA
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Anita!

Sgerontem szuler kis készülék lett. Nekem navyom tetszik a konstrukció! 

Amikor kijött navyon akartam egyet, de a végén S10blett belőle. 

Üdv. AndrasK

0 tetszik
Gabor31
Journeyman
Beállítások
Szia! Nekem A80-am van, több mint fél éve. Abszolút megvagyok vele elégedve :smiling-face: