Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Telefon és óra

(Témakör létrehozásának dátuma: 14-04-2024 09:22 AM)
185 Megtekintések
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások


Sziasztok! 



Az előző hónapban megjelent a Samsung Galaxy A35 5G és Samsung Galaxy A55 5G okostelefon is, amiket egyből egy bevezető ajánlattal lehet megvásárolni. 



Így tehát nem csak a készülék beszámításos promóció érhető el a Samsung okostelefonokra, hanem ez a kedvezmény is. 



A promóció 2024. április 30-ig tart és én a Media Markt üzletekben futó kedvezményt fogom kiemelni. 



A Samsung Galaxy A35 5G mindegyik kiadása és a Samsung Galaxy A55 128 GB-os kiadása mellé ajándékba jár egy gyári szilikon tok kék vagy fekete színben. 


Ezt nem vásárláskor kapják meg a vásárlók, hanem a Samsung Members applikációban kell igényelni a kiválasztott színű tokot, amit közvetlen a Samsung fog kiküldeni házhoz futárral.



 Az applikációban a kedvezmények fül alatt megnyitni a regisztrációhoz fenntartott linket, a megvásárolt készülékről.



 A Samsung Galaxy A55 256 GB-os kiadás esetében az igényélés menete megegyezik, viszont ott pedig egy Samsung Galaxy Buds FE vezeték nélküli fülhallgató jár szürke vagy fehér színben. 




A termékek nyitó árait itt láthatjátok: 

Samsung Galaxy A35 5G 128 GB: 149.999 Ft 

Samsung Galaxy A35 5G 256 GB: 179.999 Ft

 Samsung Galaxy A55 5G 128 GB: 194.999 Ft

 Samsung Galaxy A55 5G 256 GB: 214.999 Ft



 Mindegyik termékből többféle szín érhető el.



 A Samsung Galaxy A33 és A55 128 GB-os kiadásokban: Király Jegeskék, Király Sárga, Király Lila és Király Tengerészkék közül választhat a vásárló, míg a 256 GB-os kiadásoknál van Tengerészkék mindkét terméknél, viszont Király Jegeskék csak az A55-ök esetében érhető el.




 Emellett van még egy akció, ami egy szuper lehetőség, főleg, aki tervezi megvásárolni a Samsung Galaxy Fit 3-at sötét színben, hiszen, ha valaki egyszerre vásárol, akkor a végösszegből 10% engedményt kap. Itt mutatom a szettárakat:



 Samsung Galaxy A35 128 GB+Fit 3: 157.498 Ft

 Samsung Galaxy A35 256 GB+Fit 3: 184.498 Ft

 Samsung Galaxy A55 128 GB+Fit 3: 197.998 Ft

 Samsung Galaxy A55 256 GB+Fit 3: 215.998 Ft



 Jól látható, hogy minimális az eltérés a normál árhoz képest, főleg az A55 készülékeknél, de a legolcsóbb A35 készüléknél is mindössze 8000 Ft felárat kell fizetni a Samsung Galaxy Fit 3 karkötőért. 



Nektek is tetszik? 


Szép hétvégét! 
Üdv.:
AnitaI.
6 Válaszok
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
A Fit3 szuper kis ajándék a telók mellé.
0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Köszi az infót!

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Igen nagyon, sokan szeretik és keresik!
0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Nagyon szívesen!
0 tetszik
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Igen, pont erről írtam előző hónapba, hogy pl.: a legdrágább esetben alig egy ezresbe kerül az okosóra: https://eu.community.samsung.com/t5/t%C3%A1rsalg%C3%B3/mi%C3%A9rt-%C3%A9rdemes-galaxy-fit3-mal-v%C3%...

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Szia Krisz!

Az én posztomban Ezek az árak a Media Marktokra vonatkoznak illetve az akciók is amiket leírtam. Tehát nem a sima Samsung Experience Storokra!

Én szinte minden posztomban a Media Marktos Samsung akciókat emelem ki, mert szerintem megéri ott is vásárolni és van foxway készülékbeszámítás nagyon sok samsung modellhez!
0 tetszik