Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Strava probléma Watch 3-on

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-03-2022 06:07 PM)
89 Megtekintések
durko
Student
Beállítások

Sziasztok! Egy Samsung Watch 3-ra telepített Strava alkalmazással szoktam pulzusadatokkal együtt rögzíteni az útjaimat. Valami zavar támadt az erőben: teljes a káosz az utolsó három biciklizésemmel. Először fogta magát, és úgy döntött, hogy én futok, de ezt még rendben szinkronizálta. Másodszor /az óraátállítás után - lehet ennek köze van mindenhez???/ kiírta az órán, hogy a szinkronizálás sikeres, de valójában nem történt meg. Harmadjára ismét futás mellett döntött pedig fokozottan figyeltem, hogy biciklizésre állítsam, és ismét boldogan írt a sikeres, de valójában meg nem történt feltöltésről... Valakinek tapasztalata, ötlete??? Azt hiszem törlöm majd az alkalmazást és ismételten telepítem, de előtte jó lenne a két bicikliutamat rögzítő gpx (vagymilyen) filet megmenteni: ehhez van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet kiemelni az órából őket???? Köszi

durko_0-1648742597090.png

 

(kis kiegészítés: természetesen többször próbáltam a szinkronizálást. A korábbi fileokat simán feltölti ismételten, a később, az erkélyen tesztből rögzített 1 percest szintúgy: csak épp evvel a bizonyos két úttal van problémája...)

2 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Érdemes lenne felvenni a kapcsolatot a Strava ügyfélszolgálatával a leírt probléma kapcsán.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
durko
Student
Beállítások

Köszi, megpróbálom. Bár kicsit gépiesnek és semmitmondónak tűntek az eddigi válaszaik :smiling-face: