Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung Internet - fejlesztések

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-08-2020 09:27 PM)
310 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Sokan használják a Chrome-ot vagy Google böngészőt keresésekre, cikkek olvasására, ám szerintem érdemes megemlíteni a Samsung saját böngészőjét is, hiszen egy felettébb biztonságos, privát web-böngészője a Samsungnak.
Mind okos telefonjainkon, mind pedig Tableteinken is találkozhatsz ezzel az applikációval.

 

Sokan a gyorsasága miatt dicsérik. A böngészési adatokat  titkosító funkcióval is rendelkezik, amely a gyártó közlése szerint "soha nem fedi fel" a felhasználókhoz kapcsolódó információkat, akár böngészési vagy keresési előzményeket, bejelentkezési adatokat, cookie-kat vagy chache-t.
Jelenleg több, mint 1 milliárd letöltéssel büszkélkedhet.

Nem is hangzik rosszul igaz?😉

Akkor most nézzük, hogy milyen fontos frissítésekre számíthatunk:

 

unnamed.png


A Samsung Internet új verziója világszerte elkezdett lefrissülni, és sokféle fejlesztést és hibajavítást hoz magával.
Tovább módosítja a sötét mód  funkciót, érintve néhány interaktív elemet, például a kereső mezőt, annak érdekében, hogy  észrevehetőbb legyen.

Csiszolja továbbá az asztali webhelyek megjelenítését is, a könnyebb böngészés és nagyítás érdekében.
A Video-Assistant specifikus fejlesztéseket szintén érinti. A javítás ebben a tekintetben a kép-a-képben történő lejátszásnál jelentkezik igazán, főként a teljes képernyős lejátszás megbízhatóbb formájában.

Végül és persze nem utolsó sorban az újabb verzió magasabb földrajzi pontossággal fog bírni, és számos kissebb javítást is magával hoz.
A Samsung fokozatosan vezeti be a frissítést, a Play Áruházon illetve a Galaxy Store-on keresztül.

 

Samsung-Internet-Browser.jpg

Én nagyon kíváncsi leszek a frissítésekre!
Ti használjátok a Samsung Internetet böngészésre, vagy egyéb tevékenységekre?

 


Üdv,
Móni

5 Válaszok
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Elsősorban a Chrome böngészőt használom mindennapokban, viszont azokat a lapokat, amelyeket gyakran látogatok, nyitva hagyom a Samsung böngészőben, mivel gyorsabban visszahívja a már megindított munkamenetet, mint a többi böngésző!

 

Kizárólag erre a célra használom, viszont emiatt a funkciója miatt kimondottan tetszik! :smiling-face:

GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

Sokáig a chrome-ot használtam, de egy idő után átszoktam a Samsung Böngészőre. Ma már telefonon csak ezt használom. Vannak olyan előnyei, amik hiányoznak nekem a Chrome-ból. Egy-két példa: szeretem,hogy lent helyezték el a funkció sávot, így könnyebb elérni benne további funkciókat, minden oldalon megjeleníti az ugrás az oldal tetejére gombot, oldalt megjelenik egy csúszka, ami sokszor tud könnyíteni, ha vissza akarok térni egy hosszabb oldalon valahová, sokkal egyszerűbb a könyvjelzők elérése, valamint a gyorselérés lehetőség szuper, illetve a sokszor jó tud lenni egy-egy visszalépes lehetőségére a két nyíl (< ; >) gomb, valamint nem elhanyagolható a bővítmények közötti reklámblokkoló, amit csupán néhány rendszeresen látogatott oldalnál kapcsolok ki.

Szóval én úgy találtam, hogy sokkal kényelmesebb használni,mint a chrome-ot. Nem mellesleg a Chrome görgetésnél sokszor döcög az S10+-on, ami tesóm Mate 20 Próján is probléma, és frissítések után sem szűnt meg, pedig egy böngészőtől elvárom a fluid működést.

Nagyon várom az új fejlesztéseket is!🙂

Tamás
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Móni, 

 

Kezdetekben a Chrome-ot használtam, mivel a laptopon is ez volt az alapértelmezett böngészőm. A telefonon viszont bármit kaptam a Samsung Internettel nyitotta meg, és egy idő után rájöttem, hogy hmm ez nem is rossz. Utána pedig már csak azt használtam. Nagyon várom a fejlesztéseket, és örülök, hogy nem engedik elkopni, hanem még több energiát fordítanak rá.

HabkonnyuBheton
Student
Beállítások
A full kijelzős használatot viszont kivették belőle, így megnyílt az út a status bar beégésére amoledes kijelzők esetében.
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Mónika!

Én személy szerint nagyon szeretem ezt a böngészőt. Telefonon csak ezt használom. Mindenkinek ajánlani tusom. Egyszerű kezelés és tökéletes személyreszabottság jellemzi.  

Köszi az alkalmazás ismertetést! 

Üdv. AndrasK