Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Exklúzív árnyalat - Élénk Vörös

(Témakör létrehozásának dátuma: 30-08-2020 04:15 PM)
310 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Nem is olyan rég mutatta be nekünk a Samsung a legújabb fülestét, a Buds Live-ot, máris bővíti a fogyasztók számára elérhető színpalettát, legalábbis Dél-Kóreában.

 

Galaxy-Buds-Live-red.jpg

A Buds Live piros verzióját a helyi fogyasztói igényekre reagálva vezették be, ami arra utal, hogy ezt a színt nem tervezték előre kiadni.
A Buds Live eredetileg Mystic Bronze, Mystic White és Mystic Black színekben elérhető, ám egyes pletykák szerint a piros szín világszerte elérhető lesz. (?)

 

buds lives.jpg


Amint az látható a Live megegyezik a Samsung fél évvel ezelőtt Dél-Kóreában kiadott vörös Buds+-ával.
Ez a modell nem csak a többi távolt-keleti országba jutott el, de végül az Egyesült Államokat is elérte.
Így talán van egy csekélyke esély arra, hogy ez az új verzió más régiókba is eljusson.

 

Sőt, itt visszakacsintanék egy kicsit az S20+ piros változatára is, ami szintén egy meglepetésként érkezett be hozzánk, a sötétkék és fehér színtestvérével együtt, és ugyan az eredeti színkombinációk is szuperek voltak, mégis megfrissítették a sort.


Ami a fülest illeti: 
A Live azonnal sikert aratott a dél-kóreai piacon, a Watch3-mal egyetemben.
Személyes meglátásom alapján itt hazánkban is elég szép rajongói közönséget szerzett magának mind az óra mind pedig a füles, ami nem is csoda, hisz mindenki számára imponáló a rendkívül okos kialakítás, az aktív zajcsökkentés, a 8 órás akkumulátor idő és a gyorstöltés támogatása.

Az óra maga pedig egy nagyon kellemes viselet, hiszen vékony, könnyű, nem túlzottan hivalkodó eszköz.
Másrészt pedig sok okosóra használó/tulajdonos részesíti előnyben azokat az órákat, melyek forgatható lünettával (gyűrűvel) rendelkeznek és a standard óra megjelenést képviselik.
A belső tartalomról, amit az óra adni tud nekünk nem is beszélve!

Végülis akárhogyan is alakul az új piros Live sorsa, nekem nagyon tetszik a színe és szívesen látnám a már meglévő színvariánsok mellett.


Ti mit gondoltok róla?
Mi a benyomásotok az új árnyalattal kapcsolatban?

Üdv,
Móni

0 tetszik
5 Válaszok
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Alapból örültem, hogy új, kreatív színeket vezet be a Samsung bizonyos termékeihez. Most, hogy lehet a piros is bekerül a Buds Live családba, személy ezt a színt tartom a legszimpatikusabbnak! Remélem bevezetik, kíváncsian várom a fejleményeket! :smiling-face:

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Móni, 

 

Imádom ezt a színt , egyszerűen csodálatos *-* nagyon remélem, hogy itthon is kapható lesz. 

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Pont minap futottam bele abba a cikkbe a Galaxy Világán, hogy nem csak a Buds Live kap Mystic Red színt, hanem a Galaxy Note20 is. Nekem tetszik, bár sok különbséget az Aura Red-hez képest nem véltem felfedezni. Talán, ami a legmenőbbaz a Thom Browne-féle szürke, amit majd csak a Galaxy Z Fold2-höz csapnak hozzá.

 

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Nagyon szép ez a szín!

 

Engem elvarázsolt!

 

Üdv.: 

AnitaI

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

Köszi, hogy elhoztad nekünk ezt az infót!

Szép a piros, de én akkor is a Misztikus Bronz színt venném gobdolkodás nélkül. Egyszerűen nagyon szép. 

Dél-koreában szinte mindenféle kiadasban megtalálhatóak ezek a termékek! 

Szép napot!

Üdv. AndrasK