Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Újabb országokkal bővül a Samsung Wallet szolgáltatás

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-01-2023 01:18 PM)
115 Megtekintések
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások

gyul2.jpg

 

Mint arról már korábban is írtam, a Samsung Wallet az egyik legnépszerűbb és leghasznosabb banki alkalmazás a Google Wallet mellet. Sajnos az elérhetősége rendkívül korlátozott, sok európai országban egyáltalán nem elérhető, köztük Magyarországban sem. De úgy néz ki, hogy a Samsungnak érdeke, hogy minél több felhasználóhoz eljusson saját "pénztárcája", így újabb nemzetek ad a listához.

Január 19-én a Samsung hivatalos oldalán is bejelentette, hogy a Samsung Wallet nyolc új piacokon lesz elérhető január utolsó negyedétől. Itt is lenne a lista: Ausztrália, Brazília, Kanada, Hong Kong, India, Malajzia, Szingapúr és Tajvan. Sajnos ismét nincs Magyarország a bővülésben, jellemzően Ausztriával, Szlovékiával és Csehországgal szoktunk egy csomagban szereplni. Viszont, ahogy azt már az elején is említettem, örvendetes, hogy a Samsung Electronics nem engedte el a dolgot. Maga a Samsung Wallet egy rendkívül biztonságos, könnyen kezelhető banki alkalmazás, amellyel kényelmesen rendszerezhetjük mindennapjaink szükséges adatokat (bankkártyák, személyes dokumentumok, utazási papírok, stb.)

"Amikor a Samsung elindította a Wallet szolgáltatását elkötelezettek voltunk, hogy kiépítünk egy olyan felhasználói élményt, amin keresztül olyan üzleti partnerviszonyokat alakítunk ki, amelyek lehetővé teszik a platformhoz való hozzáférést minél több felhasználónk számára szerte a világon" - ezt Jeanie Han mondta, a Samsung Digital Wallet csapatának vezetője. Ahogy említette, partnerműködések kellenek a hazai bankokkal is, hogy létrejöhessen a szolgáltatás. Hozzátette, hogy nagyon elkötelezett küldetésük a terjeszkedés, így a legjobbakban bízhatunk, akár egy 2023-as bővülésben is.

3 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Kíváncsi vagyok, hogy nálunk mikor jelenik meg.

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Gyula!

 

Kíváncsian várom mikor lesz nálunk is! 

0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Szerintem ez is majd samsung payyel együtt érkezik ha érkezik. Viszont mind2 öt nagyon várom :face-with-tears-of-joy: 

0 tetszik