Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Rejtélyes új Z Flip5 órastílusok

(Témakör létrehozásának dátuma: 07-08-2023 03:45 PM)
161 Megtekintések
StarAroundABlackHole
Helping Hand
Beállítások
Sziasztok!
Már a Galaxy Unpackeden felfigyeltem egy eddig nem túl gyakran említett részletre, mégpedig a Galaxy Z Flip5 borítóképernyőjén megjelenített órák új betűtípusaira:

image

image

image

image

image
Összehasonlítottam a One UI 5-ben elérhető zárolt képernyő óráinak a különböző betűstílusú változatait is, de a Z Flip5 számai így is különböznek:

image
Felül az S22 alapértelmezett órája Gothic Bold betűstílussal, alul peig a Z Flip5 ismeretlen stílusa.
Mivel ezt az interneten se a Samsung, se egyéb felhasználó nem jegyezte még meg és az esetleges One UI 6 elérkezéséig is még jócskán várni kell, csak találgathatunk, hogy ezek a tetszetős betűstílusok vajon valaha napvilágot láthatnak-e a Z-szérián kívüli Galaxykon is, vagy a külön kicsi formavilágra való optimalizáltság miatt a hajlítható Samsungok kiváltsága marad.


4 Válaszok
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Szerintem ezekek maradnak Z Flip5-ön. 

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szemfüles megfigyelés! 👀


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Jó észrevétel!😃
StarAroundABlackHole
Helping Hand
Beállítások
Igen, én is erre gondoltam, de hátha bekerülnek azért majd a One UI 6-ba, nekem legalábbis tetszenének :))
0 tetszik