Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Névjegyzék beállítása

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-11-2020 08:26 PM)
7113 Megtekintések
krisztigabor
Apprentice
Beállítások
Le tudná írni valaki, hol lehet beállítani, hogy a hívaslistánál a névjegyzékben melyik SIM kártyára, vagy a telefonra mentett számol jelenjenek meg? 

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

 

Az említett funkciót a Névjegyek alkalmazásban tudjátok elérni, melyben balról pöccintéssel vagy a ≡-ra nyomva a fogaskerék alatti gombot kell kiválasztanotok.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

10 Válaszok
GergoFarkas
Explorer
Beállítások
Ezt én is szeretném tudni
0 tetszik
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

 

Az említett funkciót a Névjegyek alkalmazásban tudjátok elérni, melyben balról pöccintéssel vagy a ≡-ra nyomva a fogaskerék alatti gombot kell kiválasztanotok.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

krisztigabor
Apprentice
Beállítások
Köszönöm, de Galaxy 20E telefonomon az általad leírt helyen egyik menüpont alatt sem tudom ezt állítani. Végig néztem.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Tudnál kérlek küldeni róla egy képernyőképet?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Az fogaskerék alatt az összes névjegy feliratra kell kattintani és ott megjelennek a névjegyek mentési helyei.
0 tetszik
krisztigabor
Apprentice
Beállítások
köszi, de nem a mentés helye kellene, hanem, hogy a névjegyek közt melyik SIM kártya, vagy a telefonra mentett számokat lássam csak.
0 tetszik
krisztigabor
Apprentice
Beállítások
Köszönöm, időközben az előző tippeddel megtalálta. 🙂
VDit
Student
Beállítások

Ez engem is érdekelne  azaz Galaxy Z Flip 3 készüléknél,hol lehet beállítani, hogy a hívaslistánál a névjegyzékben melyik SIM kártyára, vagy a telefonra mentett számol jelenjenek meg? 

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia,

A fentebbi hozzászólásomban leírtam (azóta megoldásként jelöltem), az alapján sem találod?
(https://eu.community.samsung.com/t5/m%C3%A1s-okostelefonok/n%C3%A9vjegyz%C3%A9k-be%C3%A1ll%C3%ADt%C3...)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!