Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Értesítési Hang beállítása

(Témakör létrehozásának dátuma: 17-05-2023 09:42 PM)
758 Megtekintések
Emily26A
Pioneer
Beállítások

Kedves Hozzáértők! Én egy öregecske kezdő, ***** okostelefonos vagyok, most ismerkedem az M53-as készülékemmel. Sokat segítenek napközben a Samsung munkatársai a chat-ablakban, de most ők zárva vannak, nekem meg fontos lenne:

Be szeretném állítani az Értesítési hangot, de nem sikerül! Maximumra vettem a hangerőt, de hiába jelölök ki egy hangot, utána visszaáll magától a Csendes-re, így nem hallom ha üzenet jön. Mi lehet a megoldás???

 

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Emily

0 tetszik

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
Dtj122
Legend
Beállítások
Valószínűnek tartom hogy szoftveres bug lesz a háttérben.
A frissítéseket így tudod ellenőrizni: lépj be a beállításokba➡️ görgess addig ameddig nem látsz egy szoftverfrissités feliratot és arra nyomj rá➡️ utána már csak arra kell nyomni hogy letöltés és telepítés.
Ha azt írja a telefon hogy naprakész a szoftver verziója akkor nincs frissítés🙂

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

16 Válaszok
Dtj122
Legend
Beállítások
Szia!
Itt próbáltad kihangosítani az értesítés hangot?Screenshot_20230517-221249_Samsung Members.jpgScreenshot_20230517-221254_Samsung Members.jpg
0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
@Emily26A
Azóta jutottál valamire?🙂
0 tetszik
McBreak
Helping Hand
Beállítások
Kedves Emília! Szerintem az oldalsó hangerő gomb megoldás lehet a problémára ,ja és nem vagy öreg:)
0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Sikerült?

0 tetszik
Emily26A
Pioneer
Beállítások

Kedves Tiborko és a többiek! Köszönöm, hogy igyekeztek segíteni! Ha hívás jön, akkor olyan hangosan jelez a telefonom, hogy  szomszéd is hallja :smiling-face: De sajnos még mindig nem jelzi hanggal a telefonom, ha üzenet/sms érkezik! McBreak ötlete jónak tűnt az oldalsó hangerő gomb használatával, be is állítottam (remélem, jól) minden funkcióra a max. hangerőt, de üzenetnél továbbra is minden néma! Csatolom a képernyő-képeket, ebből biztosan rájöttök, mit csináltam rosszul, mit kelle átállítanom és miként.

Köszönettel, Emília

 

Samsung hangerő.JPG

0 tetszik
Emily26A
Pioneer
Beállítások

Kedves ! Köszönöm a segítséget! Alább Tiborko moderátornak megírtam, hogy még mindig gondban vagyok és miért. Kérlek, nézd ott meg a választ és a képet.

 

Üdv, Emília

Emily26A
Pioneer
Beállítások

Kedves Köszönöm a segítséget! Alább Tiborko moderátornak megírtam, hogy még mindig gondban vagyok és miért. Kérlek, nézd ott meg a választ és a képet.

 

Üdv, Emília

0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
Naprakész a szoftver verziója?
0 tetszik
Emily26A
Pioneer
Beállítások

Hűű, ez nekem már nagyon bonyolult kérdés, de mindössze kb. 3 hete kezdtem el használni a telefont, és nem is sokkal korábban vettem. Ez számít?

0 tetszik