Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

koel/vrieskast model RS7778FHCSR

(Onderwerp aangemaakt op: 05-08-2020 09:19 PM)
295 Weergaven
TDEGRAAF
First Poster
Opties

Van mijn amerikaanse koel/vrieskast RS7778FHCSR doet plotseling het koelgedeelte het niet meer.

De temperatuur liep op van +3 (ingesteld) naar 17C, en al snel vanaf 4 a 5C met de deur dicht blijft het alarm "door open" afgaan.

Het vriesgedeelte werkt wel, ook op "power freeze" op min 23C.

Ik heb de power er al voor ruim 15 minuten afgehaald, maar zonder resultaat.

Wat kan het zijn en wat moet ik doen?

0 Likes
9 Antwoorden
BruceH
Community Manager
Opties

Hi @TDEGRAAF,

 

Welkom op de Community!

 

Blijft het alarm van de deur altijd piepen? Sluiten de deurrubbers nog wel goed aan? En hoe oud is de koelkast momenteel?

rsz-846676
0 Likes
TDEGRAAF
First Poster
Opties

Hallo BruceH, ik heb gecontroleerd, de rubbers zijn in goede staat en sluiten goed. De koel/vrieskast is momenteel 5,5 jaar oud, nog niet te oud dus. Het alarm gaat niet continue, het piept ongeveer 10 seconden van elke minuut, en dat stopt niet.

De vriezer geeft nog wel -23 aan, maar volgen mij is het minder koud binnen. De koelkast koelt nog tussen de 10 en 15 graden, ik kan het niet lager krijgen, terwijl ik het setpoint op +3 heb staan

0 Likes
BruceH
Community Manager
Opties

Okay, dan zal hier echt een monteur naar moeten kijken. Heb je dit al bij je verkoper aangekaart in verband met wettelijke garantie? 

rsz-846676
0 Likes
TDEGRAAF
First Poster
Opties

Hij is al ruim 5 jaar oud, volgens mij zit er alleen nog garantie (10 jaar) op de compressor. Ik heb nogmaals gecheckt, zowel vriesvak als koelgedeelte hebben onvoldoende temperatuur, vriesvak rond de min 10, terwijl setpoint op -20 staat, koelgedeelte tussen de 10 en 12 graden terwijl setpoint op +3 staat. En het alarm "door open" blijft branden em geeft elke minuut 10seconden alarm. Gemeten met thermometer, display geeft andere temperaturen aan, zoals -23 als ik powerfrost gebruikt heb, en koelgedeelte +16, maar werkelijke temperatuur blijkt anders.

Ben nu volledig aan het ontdooien, stekker eruit en helemaal leeg met deuren open, kan ik hem na 24 uur weer starten?

0 Likes
BruceH
Community Manager
Opties

Ontdooien kun je inderdaad proberen, ik denk alleen niet dat daar het probleem zit.

 

Als je de Alarm-functie wilt uitschakelen, druk je 3 seconden lang tegelijkertijd op de lichtknop en Fridge-knop.

 

Hier zal een monteur naar moeten kijken. Je kunt het nog bij je verkoper aankaarten in verband met wettelijke garantie.

rsz-846676
0 Likes
TDEGRAAF
First Poster
Opties

er zit geen lichtknop op did model

0 Likes
BruceH
Community Manager
Opties

Okay, dan durf ik het niet te zeggen. Heb je al contact gezocht met de verkoper?

rsz-846676
0 Likes
TDEGRAAF
First Poster
Opties

Nee, ik praat nu rechtstreeks met Samsung voor aan huis service, en die hebben de aankoop nota

0 Likes
BruceH
Community Manager
Opties

Laat even weten hoe het is afgelopen 👍

rsz-846676
0 Likes