op 12-09-2020 11:30 AM
het resultaat van onze warmtepomp droger is matig.
Typenummer is DV70M5020KW.
We vragen ons af hoe het filter linksonder echt goed schoon gemaakt kan worden aangezien deze niet uit de droger gehaald kan worden. Wij gaan er nu steeds langs met een afwasborstel maar dat is enkel oppervlakkig. Als je dit niet tijdig doet stinkt de droger en geeft hij veel vocht af, onze bijkeuken is dan vochtig.
Doordat het filter niet helemaal schoon is lijkt de droger slechter te drogen. Hoe lossen we dit op? Onze droger hebben wij in maart 2018 via bol.com gekocht.
Opgelost! Ga naar oplossing.
op 14-09-2020 11:15 AM
Goedemorgen @Members_chs3ZtAm,
Welkom op de Samsung Community.
Dit kun je terugvinden in de handleiding op pagina 44: https://bit.ly/2LTetvU
op 14-09-2020 11:15 AM
Goedemorgen @Members_chs3ZtAm,
Welkom op de Samsung Community.
Dit kun je terugvinden in de handleiding op pagina 44: https://bit.ly/2LTetvU
op 06-10-2023 10:21 AM
op 13-10-2023 02:41 PM
Hi @zomerkind, goedemiddag.
Welkom op de Samsung Community en goed dat je ons een bericht stuurt. Heb je de droger ook al eens wat langer van het stroom afgehaald? Maakt dit ook geen verschil dan zal een serviceverzoek de volgende stap worden. Via onze website kan je de droger dan aanmelden voor een serviceverzoek, kijk hier voor meer informatie: https://bit.ly/3J4HpwQ
Groeten,
Martijn