Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Okos mérleg

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-05-2022 12:13 PM)
1276 Megtekintések
Timmy01
Apprentice
Beállítások
Sziasztok! Szeretném megtudni melyik az a mérleg amit a s10+ teljesen ki tud használni? Tehát a mérleg mindent mutat és társítja is a HEALT-el? Köszönöm előre is a válaszokat 

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Hmmm... Ilyet sajnos nem találtam a listában, így továbbra is a korábban említett modellt tudom ajánlani. Továbbítom a fejlesztőknek az ezzel kapcsolatos visszajelzést, remélhetőleg a közeljövőben bővülni fog a lista. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

0 tetszik
4 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

A Samsung Health-hez csatlakoztatható mérlegeket a Samsung Health➡➡Beállítások➡Tartozékok➡Mérlegek alatt találod.

A listából talán a Mi Smart Scale-t tudnám leginkább ajánlani, azonban jó lenne tisztázni, hogy mit értünk a "minden mutatása" alatt. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Timmy01
Apprentice
Beállítások
Igen azt én is megtaláltam de nagyon sok van! A" minden " alatt pl. testzsír, BMI, vázizomtömeg, zsigerizsír, zsír nélküli tömeg, stb. A huawei- nek az okos mérlege 10 dolgot is mér azaz mutat de ugye az nem kerül a health-be így csak külön tudom használni de szeretném a telefonom ezen állapotát is teljesen kihasználni 😊
0 tetszik
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Hmmm... Ilyet sajnos nem találtam a listában, így továbbra is a korábban említett modellt tudom ajánlani. Továbbítom a fejlesztőknek az ezzel kapcsolatos visszajelzést, remélhetőleg a közeljövőben bővülni fog a lista. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Timmy01
Apprentice
Beállítások
Nagyon köszönöm 😊