Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

S24+ ultra conflict met soundbar

(Onderwerp aangemaakt op: 22-02-2024 06:52 PM)
156 Weergaven
JdV1007
Explorer
Opties
Sinds ik de S24+ultra heb doet het volgende zich voor.
Als het alarm van een agenda item afgaat gaat de volume van mijn samsung soundbar q 950a op maximaal geluid.
Dit lijkt mij niet de bedoeling.
Graag een oplossing.
5 Antwoorden
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @JdV1007,

 

Bedankt voor jouw bericht. Ik heb jouw situatie met onze Product Specialist besproken. Is jouw toestel en soundbar helemaal up-to-date en gebeurt dit alleen bij de wekker app? De wekker app is normaal ingesteld dat het geluid harder maakt hoe langer de alarm afgaat.  Daarnaast kan je kijken of bij jouw geluidsinstellingen alle geluiden (waaronder Media) gelokt staan op de hoofdvolume geluidsbar. Zo ja, zet het uit om de volumebar apart te regelen. Ga hiervoor naar Instellingen ---> Geluiden en Trillingen ---> Volume.

 

Met groet,

Ajay

 

Community Manager
0 Likes
JdV1007
Explorer
Opties
Beste Ajay,

Bedankt voor je uitvoerige beantwoording.
Ik weet niet hoe ik mijn soundbar moet updaten, telefoon is wel update to date. Verder heb ik in de instellingen van mijn telefoon gevolgd wat jij aangeeft echter daar kan ik niets vreemd ontdekken. Ik kan niet vinden hoe geluid gelokt staat op hoofdvolume waar moet ik dan kijken.
Mvg, J. de Vroom
0 Likes
Ajay-A
Community Manager
Opties

Bedankt voor jouw reactie JdV1007,

 

Wij kunnen op afstand dan met je meekijken door middel van onze "Hulp op Afstand" service. Wanneer je een afspraak maakt voor een Hulp op Afstand-sessie dan kan mijn collega de instellingen na lopen en daar waar nodig een aanpassing doen. Kijk hier voor meer informatie: https://bit.ly/2OhhbuU

 

Met groet,

Ajay

Community Manager
0 Likes
Oplossing
JdV1007
Explorer
Opties
Probleem volgens mij opgelost via agenda meldingen op slimme apparaten de soundbar uit te schakelen. Bedankt voor jullie support
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @JdV1007,

 

Dat is erg mooi om te lezen. Ik wens je nog veel plezier met jouw soundbar!

 

Met groet,

Ajay 

Community Manager
0 Likes