Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung wallet

(Téma vytvořeno: 23-03-2024 10:04 AM)
38 Zobrazení
jerry138
Journeyman
Možnosti
Ahojte, používal som wallet keď som žil vo Švajčiarsku na slovensku žiaľ asi nemá podporu. Neviete niekto kto ma 6.1 ci tam už má podporu ja mam s23ultra 6.0 a tam zatiaľ slovensko nieje ďakujem 😁
0 Like
6 Odpovědi
Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý den @jerry138,

bohužel, Samsung Wallet není podporován ani v ČR ani v SK. Také bych to rád používal, ale zatím se to k nám nedostalo a je otázkou, zda se to k nám vůbec dostane. Stejně tak není dostupný Samsung Pay. Osobně tedy používám jako alternativu peněženku od Google (Google Wallet), která u nás funguje bez problémů.

jerry138
Journeyman
Možnosti
Páčilo sa mi praktické potiahnutie z dola hore a hneď karta k dispozicii
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ano rozumím. U Google Wallet (pokud máte zapnuté NFC) stačí ale také jen přiložit telefon k terminálu a Vaší hlavní předvolenou kartou rovnou platíte. Je to také rychlé. Zároveň si tam můžete přidat i věrnostní  a dárkové karty apod. Takto jsem např. odboural úplně plastové kartičky v peněžence a mám již vše v telefonu.

0 Like
jerry138
Journeyman
Možnosti
Jasne viem používam to ale samsung wallet je oveľa praktickejší ako Google peňaženka 😅
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti
Dobrý deň.
Ako písal kolega, u nás to nejde a asi sa ani neplánuje jej spustenie...
Ja som si ale na platenie vytvoril jednoduchú rutinu s rýchlym prístupom na jeden klik zo základnej domovskej obrazovky 😉
0 Like
Robo0610
Explorer
Možnosti
Dobrý deň. Jedinou možnosťou bude nainštalovanie VPN s výberom serveru krajiny, ktorá podporuje Samsung wallet.
0 Like