Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung Galaxy s22 Ultra Update Android 14 +UI 6 - po aktualizácii problém s mobilnou sieťou

(Téma vytvořeno: 25-11-2023 07:40 PM)
188 Zobrazení
Members_81vyZ76
Student
Možnosti

.... práve nainštalovaná aktualizácia, všetko vypadá pekne no HLAVNÝ PROBLÉM neustále odpojenie a pripojenie mobilnej siete (dát). Vykonaný reset mobilnej siete, vynulovné APN, nadstavený manuálny režim operátora no nič nepomohlo, neustále sa odpája a následne pripája sieť. Nechcelo mi ani aktualizovať app počasie, nechce načítať web stránky, Čo robiť??? Máte niekto podobnú skúsenosť?

8 Odpovědi
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim Vás,skuste vytiahnuť sim kartu a nanovo ju vložiť,pripadne tovarenské nastavenia.Môže byť problém aj v sim karte,skuste diagnostiku sim ky cez starostlivosť a optimalizaciu zariadenia v nastaveniach,ak by Vam mobil vykazoval problem sim,treba to riešit s operatorom,ak by bola simka oki,skuste to tovarenské a nahlaste chyby cez members-podpora.😉🖐
23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

To, že mala S22 series problém so signálom, je pomerne známa vec. Ale, že sa Vám to prejavilo až po aktualizácii, to je zaujímavé 🤔 Zatiaľ osobne neevidujem žiadny podobný prípad, ale aktualizácia je vonku sotva 24 hodín 😐

Asi klasicky by som na začiatok odporučil:

1) Safe Mode

2) Wipe Cache

3) v krjanom prípade záloha a následne Factory Reset

Samozrejmosťou je, že treba vyskúšať SIM kartu aj v inom telefóne -> pravdepodobnosť, že by sa SIM karta poškodila v momente aktualizácie je extrémne malá, ale nie nulová. Treba vyskúšať...

Jhsoftserv
Pathfinder
Možnosti
Presne tak, ja som mal problém s 1 simkou, používam 2, na jednej išli data na druhej nie, urobil som reset mobilných pripojení, nepomohlo, potom pomohla az zámena sim 1 a 2 v slotoch. Dáta išli na oboch, tak som skúsil vrátiť simky v na pôvodné pozície a už idú obe. Len pre prípad, ak by niekto mal podobný problem
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Zdravím Vás,
pred rokom som mal podobný problém po jednom update na s22 ultra.
Ja som vybral SIM, resetoval nastavenia siete, vymazal cache partition, vložil SIM do druhého telefónu, tam spustil dáta a keď som SIMku vrátil do s22 ultra už to fungovalo normálne.
Skúste, možno pomôže a ak nie tak potom factory reset.
TomiXL
Samsung Members Star ★
Možnosti
Pekný deň @Members_81vyZ76 ,

podarilo sa Vám problém vyriešiť?
Řešení
Members_81vyZ76
Student
Možnosti

.... problém vyriešený, chyba bola na mojej strane 🙈, reset sieti a výmena SIM som skúšal ešte pretým ako som sem písal no stále dáta zapínalo a vypínalo. K mobilnému číslu vlastním dual SIM, keď som robil aktualizáciu, zapol som si druhý telefón aby som bol on-line, po aktualizácii som nechal druhý telefón zapnutý nedal som letecky mód, no a tak boli obe SIMky on-line a tým pádom zapínalo a vypínalo dáta v S22 ultra. To ma však hneď nenapadlo, pretože takto to robím už odkedy mám dual sim a doteraz nebol problém, vždy bola aktívna naposledy použitá SIM, no teraz po tejto aktualizácii nastala situácia s vypínaním dát na S22 ultra.

Veľmi pekne ďakujem za rady, mrzí ma to, že vznikla takáto situácia. ĎAKUJEM

p.s.: pred 1,5  rokom som mal problém s vypínaním dát a ukončovaním hovorov, vtedy pomohol reset siete a vloženie SIMky do druhého slotu  

Gabriel4321
First Poster
Možnosti
Ja mam podobny problem. Presne neviem odkedy to je, ale zacalo mi to cca v polovici decembra. Zapina mi a vypina data, v meste s plnohodnotnym pokrytim mam len E namiesto 4-5G. Mam 1 virtualnu eSim. Vymenila sa a stiahla sa nova do mobilu ale problem mi pretrval. Ukazuje mi sice napr. aj 5G ale prenos dat je pomaly a nenacitava mi stranku normalne ako pred zmenou. Doteraz som nijaky problem nemal. Niekedy mi dokonca neukaze ziadnu siet a vypise ze som offline. Resetovanim mobilu mi data idu len kratko.
0 Like
bezprezyvky
First Poster
Možnosti
Dobry den, chcem sa opytat ci sa uz niekto stretol s problemem na tel. Samsung s22, casto sa mi stane, ze po odblokovani mobilu na domovsku obrazovku mam problem s jasom, displej viac stmavne a farby su viac vyrazne ako predtym, v tomto pripade nie je ani rozoznat oranzovu farbu od cervenej, zvyraznia sa aj odtiene zltej, co vidiet na fotkach a vo videach...taktiez jas displeja funguje do 1/3, potom uz nereaguje na zvysovanie alebo znizovanie...je problem s displejom? Dakujem
0 Like