Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Billentyuzet kihagy betuket, lassu a gepeles

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-08-2020 04:46 PM)
960 Megtekintések
mobildeck
Journeyman
Beállítások
Sziasztok  hatha tudtok segiteni, rengeteg forumot neztem mar at, es probaltam ki a 'megoldasokat' de eddig egyik sem segitett.

Amikor gepelek rengetegszer kihagy egy-egy betut, es nem lassu a rendszer, mert minden mas szuper gyors, csak a billentyuzet csinalja ezt, csak ha nagyon lassan gepelek, akkor engedi leutni az osszes betut amire rabokok. Viszont en viszonylag gyorsan gepelek, es nagyon idegesito, hogy nem erzekeli a nagy szazalekat annak amit probalok beirni
12 Válaszok
sallailaci
Pathfinder
Beállítások
Szia!
A kihagyás csak a billentyűzet lenyomásakor jelentkezik, vagy mondjuk netezés közben linkre kattintasz vagy bármi másra? Ha az utóbbi, akkor a érintőképernyő hibája is lehet.
Üdv:
Laci
0 tetszik
SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Szia,

Milyen billentyúzetet használsz, és mennyire konzisztens a probléma - időszakosan jelentkezik, vagy minden alkalommal tapasztalod?

Üdv,
Soma

EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Ha sallailaci feltevése helyes, akkor tudsz csinálni egy képrenyő tesztet a Samsung Members app segítségével. Illetve ha  tárcsázóba beírod a *#0*# billentyűzetkombinációt, és kiválasztod a Displayt szintén letesztelheted. 

Viszont én inkább vallami billentyűzet beállítás hibára tippelnék. 

mobildeck
Journeyman
Beállítások
Sziasztok, nagyjabol napi szinten ha a billentyuzetet hasznalom, akkor kb 1-2 percig jo, es utana elkezdi a kihagyasokat, most azt csinalom, hogy kapcsolgatom a funkciokat a telefonom, es utana google keepben gepelek, es eddig semmi nem mukodott, ott is igazabol 1 percen belul elkezdi ezt. Kicsit olyan, mintha koszos lenne a kijelzo, es a miatt csinalna, de mindig letorlom mikroszalas kendovel, igy az nem kene problema legyen.

Netezes, vagy jatekok kozben nem jon elo, csak a billentyuzet hasznalatakor, es a gyari samsungot hasznalom. Kiprobaltam a swiftkeyt, a google keyboardot, a samsung neural kayboardot is, es mindegyiknel ugyanaz tortenik. Mintha a RAM nem birna, es belassulna a telefon, de csak a gepeles resze, talan igy tudnam leirni jol.
mobildeck
Journeyman
Beállítások
Illetve megneztem members appon belul, es a szerviz menuben is a kijelzot, azzal a tesztek alapjan nincs problema, de nem is igazan gondolnam, mert egyik percben meg jo, es szepen tudok gepelni, aztan pedig elkezdi ezt a lassulast.
sallailaci
Pathfinder
Beállítások
Ez egyre érdekesebb, szerintem keress fel egy hivatalos szervizt ahol biztosan tudnak valami megoldást.
0 tetszik
mobildeck
Journeyman
Beállítások
persze, de nem hiszem, hogy ok tobbet tudnanak mondani, mint eddig barmelyik forum, akar itt, akar mas oldalakon 😞
0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia @mobildeck 

 

Tovább gondolkoztam mi lehet még a probléma, emlékszem, hogy a régi S8-as készülékemnél egy ideig nálam is jelentkezett ez a jelenség. Fussunk végig pár pontot, hol lehet a hiba: 

 

-Töröld a Samsung billentyűzet adatait, a Beállítások -> Alkalmazások-> Samsung Billentyűzet -> Tárhely -> Adatok törlése

-Nézd át az applikációkat, ha találsz bármilyen vírusírtót, optimalizálót, ami harmadik féltől származik távolítsd el

-Böngészd át a Kisegítő lehetőségeket, és ami nem szükséges kapcsold ki

-A gyári visszaállítás is egy opció, de mindenképpen készíts biztonsági mentést a készülékedről

SomaE
Samsung Expert
Beállítások

Evelin listájához még a safe mode-ban való teszttel egészíteném ki. Ha ott nem jelentkezik a hiba, akkor feltehetőleg valamelyik szoftveres trükk megoldja a dolgot.

Üdv,
Soma