Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung Dex na Galaxy S10e, S10 a S10+

(Téma vytvořeno: 26-04-2019 10:29 AM)
1253 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Víte o tom, že na Galaxy S10e, S10 a S10+ můžete využívat také prostředí Samsung Dex?

 

Na výběr máte dokonce 3 možnosti, jak připojit telefon k monitoru: 

 

1. DeX Station (telefon jednoduše vložíte do dokovací stanice)

DeX Station 1.jpg

 

2. DeX Pad (telefon položíte na podložku DeX Pad a displej telefonu můžete použít také jako touchpad)

DeX Pad.jpg

 

3. DeX Kabel (nejnovější řešení pro prostředí Samsung DeX, kdy je potřeba pouze DeX kabel, kterým se s telefonem připojíte k monitoru s HDMI konektorem)DeX Kabel.JPG

 

Použili jste již na svém telefonu prostředí Samsung Dex? Jak se Vám toto řešení líbí?

 

 

 

15 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

A dokonce v kombinaci telefon + DeX proměníte mobil na PC s linuxem :smiling-face: https://www.linuxondex.com/

jirkash
Pioneer
Možnosti

Tak to není nic nového. :winking-face:



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Jenže jsou třeba noví majitelé S10, kteří o tomhle nemají tušení. Takže opakování je matka moudrosti :smiling-face: Byla by škoda DeX nevyužít, je to výborná věc a názorná demonstrace toho, že nejlepší telefon nedělá zoom, ale jiné věci. 

jirkash
Pioneer
Možnosti

Určitě je to zajímavá a hodnotná věc těchto modelů, to souhlas.



Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
0 Like
Denhol
Explorer
Možnosti

Zdravím,

po novém update na ONE UI 2.5 pro S10 nám přibyla funkce Samsung DEX bezdrátově přes WI-FI Direct.
Funkci mám ozkoušenou na televizi z modelového roku 2016, základní 6. řadu a funguje to zde perfektně.
Pokud se vám nechce zapínat počítač, tak s vhodným ovládacím zařízením (třeba bluetooth klávesnice s touchpadem) vyřídíte mnoho pracovních věcí přes telefon a zobrazním na televizi.
Velmi oceněji základní funkci, kdy si zvětšíte zobrazení. Zvětší se vám text a veškeré ovládací prvky a to je vhodné, když sedíte dále od televize.

Screenshot_20200916-210800_Samsung Internet.jpg

Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Za mě tuhle věc vůbec nevyužívám a ani lidé v mém okolí koho jsem se ptal. Za mě úplná zbytečnost. Do updatu měli dát třeba zamknutí poklepáním jako tomu má být v UI 3.0. Nuda Samsungu nuda. Můžeš být rád že ma hua zákaz s Google. Jinak by tě převálcoval.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
kukom6
Pioneer
Možnosti

Ja sa práve radím k ľuďom ktorým to uľahčí život. Na chate máme 50 palcové "hlúpe" LCD. Na bazosi som dokúpil Microsoft Wireless Display Adapter ( Kôli Miracast u) za 500kč. Teraz z gauča pustím dex, zapnem netflix a môžem kukať offline filmy a seriály ktoré som si uložil do zariadenia doma. Už nepotrebujem notebook alebo HDMI<->USB-C kábel.

Capita151W
Helping Hand
Možnosti

Nemáte náhodou někdo poslední dva dny problémy s DeX v počítači? Včera mi to dělalo úplný záhady, ale nakonec se to připojilo. Dnes to ten telefon ani nevidí. Zkoušel jsem jejich FAQ, potom restart všeho možnýho a nic...nepomohlo ani tu aplikaci odinstalovat a znova nainstalovat. Tak nevím...

 

(s tím související dotaz: dá se nějak v počítači pracovat se Samsung Notes? (když nejde DeX samo:))

 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Nepoužíváte náhodou odkaz na Windows? Pokud ano, zkuste ho vypnout.

 

Ohledně Notes na Windows. Aplikaci najdete v Microsoft store, ale instalace je standardně povolená jen na notebooky Samsung. Jde to ale hodit do košíku a zaplatit a pak to jde kdekoliv - cena je aktuálně 0 Kč.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro