Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Informace ohledně aktualizací Galaxy S10

(Téma vytvořeno: 12-08-2019 08:37 AM)
593 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím ve spolek.

 

Podle zprávy kterou příkldám níže, bychom se mohli dočkat významného updatu, který by posunul řadu S10 o kousek dopředu a dohnal mezery oproti konkurenci. Nechci se na to upínat, a raději na to spoléhat, ale pokud opravdu některé z novinek budou, tak budu jedině rád. Případně sem doplňte další články na které narazíte

 

https://www.svetandroida.cz/aktualizace-vylepsit-samsung-galaxy-s10/


fajn-Snek-podpis-B


591 Odpovědi
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Ja mám skôr opačný názor, výdrž batérie sa zhoršila. Najlepšia bola na ASE5 a po tejto verzii to išlo len dole. Názory sú ale rozdielne, časť ľudí chváli výdrž na ASG8 a časť naopak. Akože nieje to žiadna katastrofa, s mojím typom používania telefónu zo 100% na 5% vždy dosiahnem 9-10h SoT ale na ASE5 som podobný výsledok (8-9 SoT) dosiahol s normálnou S10. Uvidíme čo prinesie august. Teraz to je 7 dní od posledného factory resetu.


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Syky007
Helping Hand
Možnosti

No SOT nevím jak moc brát vážně. Já s mojí S10 udělám SOT běžně tak 4-5h  rekord mám 6h a doba od posledního nabití tak 20-30h.:smiling-face:

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10>S20+>S22+
0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti
Ak meriaš iba svoju spotrebu podľa svojho typu používania tak podla SoT práveže možeš veľmi dobre meriať výdrž.

Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

V tom případě mám teda asi výdrž naprd, protože se s SOT nedostanu přes 4h...


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Záleží... Ja osobne nevolám, absolútne. Nemám žiadne sociálne médium v telefóne, novinky a správy sledujem pomocou Inoreader a Samsung prehliadač používam málo. Location mám nastavené v Bixby routines iba pri otvorených určitých aplikciáciach, niektoré som vymazal, používam niektoré typy/triky, keweonDNS ktorá blokuje Google analytics, crashlytics etc. Komunikujem výhradne cez SMS, Gmail a Telegram.

 

Ja som to nemyslel tak že 9h SoT je štandard pre každého, chcel som tým len demonštrovať že podľa mňa sa výdrž od ASE5 po aktuálnu verziu zhoršila :smiling-face:


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Syky007
Helping Hand
Možnosti

Tak máme tu další vlnu aktualizací ,tentokrát se jedná asi jen o bezpečnostní záplaty na srpen . K dispozici BTU i XEZ.🙂Screenshot_20190814-065050_Software update.jpg

 

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10>S20+>S22+
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

To byl tedy docela fofr nečekaně :winking-face:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
dandydan
Navigator
Možnosti

Aj mne dnes ráno update nabehlo 🙂 

Screenshot_20190814-074518_Software update.jpg

 

Libb
MegaStar
Možnosti

Ale nebudeme tu všichni dávat screenshoty, že ne? :winking-face:



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


RomanBRS
Voyager
Možnosti

Dnes som nainštaloval cez ODIN ASH6 (XSA). Má nový kernel a aj aplikácia kamery je novšia. Ťažko súdiť viac ale viete ako... zdá sa mi byť rýchlejší :face-with-tears-of-joy:


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT