Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Note 10+ - tvrzené sklo

(Téma vytvořeno: 21-08-2019 02:40 PM)
1201 Zobrazení
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Zdravím,

bude Samsung predávať nejaké ochranné sklo pre Note 10+?

 

Ako to bude potom s funkciou finger scanner?

0 Like
70 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Mě osobně nepřišla folie z výroby na S10 vůbec špatná, prst po ní klouzal docela dobře, navíc byla aplikovaná opravdu přesně. Bohužel pak stačil nešťastý pád, a měl jsem folii prodřenou - display odolal.. Ale zase na ní bylo hodně vidět nečistoty


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Takže doporučuješ ji tam nechat :smiling-face:. Ja myslel že u Note 10+ půjde hned pryč. Včera jsme jednu folii na Note 10+ odlepili a vypadalo to bez ní lépe...

 

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Bez fólie a bez ochranného krytu vyzerá všetko lepšie. Nekupuješ si Ferrari, aby si ho mal v garáži, nie ?

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Jako rád bych telefon nosil "jentak", ale jelikož měním telefon maximálně po roce, tak většinou chci starý model dobře prodat. Telefon v perfektním stavu se prodává mnohem lépe za lepší cenu... Je to o přístupu, někdo i telefon za 30 tisíc bere jako spotřební zboží..


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

:face-with-tears-of-joy: přesně. A včera jsme se na tom shodli i s hlavním přednášejícím, který stejně jako já má nejraději ten telefon bez jakéhokoliv pouzdra a folie...:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Keď boli ešte rovné displeje, tak som niekedy mal fóliu a niekedy nie. LG G3, Galaxy S8 a S6 a teraz aj Note 8 mám bez fólie a krytu. Je to luxus. Jedine Note 8 mám trochu rozbitý,lebo spadol kamoške na kamenú podlahu, ale inak som nikdy nemal najmenší problém. Ani poškriabaný displej. Dá sa to, len treba chcieť.

 

Ja si na mojom Note 10+ nechám tú fóliu čo tam je a popozerám nejaké Spigen kryty. A ak sa mi to nebude páčiť, tak kryt odložím a bude.  

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Já třeba používal bez krytu Note 4, a nebyl problém. Hodně se mi líbila úprava zad - imitace kůže, která dobře vypadala a v ruce neklouzala. K telefonu se chovám jako v rukavičkách, ale k těm skleněmým zádům a zahnutým hranám mám respekt :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
JirkaCV
Apprentice
Možnosti

Na S10+ jsem měl folii z výroby a nebylo na ní nic. Žádné škrábance, rýpance, prostě nic. S10+ jsem prodal a mám Note 10+. Folii tam nechám také, i když sklo by mělo být odolné dost.

...
Samsung Galaxy Note 10+ 256GB + 200GB SDXC; Samsung Galaxy Watch 46mm
Vlado_BB
Explorer
Možnosti

To by zaujímalo aj mňa.

Som čerstvým majiteľom Galaxy Note 10+ Aura Glow 512GB a telefón v tejto cenovej kategorii chcem určite chrániť pred škrabancami, zničením.. Potreboval by som poradiť. Chcem naň nalepiť ochranné sklo, ale s tým, aby fungovala čítačka otlačku prstov. Nechcem nejaké ochranné sklá, ktoré majú nechutný výrez na otlačok prsta, ale také, ktoré porýva celý prdok telefónu. Máta skúsenosti s nejakým, čo naozaj funguje? Pozeral som na tento výrobok, vraj by mal fungovať.

T-MAX UV GLASS REPLACEMENT GALAXY NOTE 10+ PLUS CLEAR

Čo myslíte, máte skúsenosti, nejaké rady?

Ďakujem.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Zdravím @Vlado_BB,

 

ochranné sklo na Note 10 jsme řešili na začátku tohoto vlákna. Já osobně žádné na Note10+ nemám a nechal jsem si tam pouze tu nalepenou fólii z výroby. 

 

Aktuálně tedy mohu pouze doporučit příspěvek, který psal @fajnSnek: "Asi nejlepší bude ověřené řešení od Whitestone Dome Glass, které díky vrstvě UV lepidla funguje s ultrazvukovou čtečkou". Instalaci tohoto ochranného skla na Note10+ je možné vidět zde: Samsung Galaxy Note 10 Plus Whitestone Dome Glass Install And Review.

 

Tvůj vybraný tip na T-MAX UV GLASS REPLACEMENT GALAXY NOTE 10+ PLUS CLEAR by měl také fungovat se čtečkou otisků prstů a na recenzi je možné se podívat zde: T-Max UV Glue Tempered Glass Galaxy Note10+ 

 

Myslím si, že ani s jedním neuděláš chybu, osobní zkušenost s nimi ale bohužel nemám.