Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Note 20/ S20 - One UI 5 és Android 13

(Témakör létrehozásának dátuma: 10-11-2022 05:07 PM)
490 Megtekintések
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

A Samsung nagyon szuperül halad a One UI 5 és Android 13 frissitéssel. Újabb felhasználók jelezték, hogy itthon is elindult a frissítés a mobiljaikra. A mai napon az S20 széria (az Fe még nem) és a sokak által nagyon szeretett Note 20 Ultra csatlakozhatott a One UI 5-ös csapathoz.

image
Forrás: Log.com.tr

Ha a te készüléked még nem jelzett, ne aggódj, mert nem egyszerre kapja meg a frissítést az összes felhasználó, valamint érdemes lehet a gépre telepíteni a SmartSwitch-et és annak segítségével rákeresni a frissítésre.
https://www.samsung.com/hu/support/smart-switch/

image
Forrás: Mobilaréna

Más típusú készülékek frissítésével kapcsolatban ajánlom figyelmetekbe az alábbi posztot, amelyben követhetitek a frissítések állását és láthatjátok a frissítés tervezett ütemezését is:

https://eu.community.samsung.com/t5/társalgó/hivatalos-magyarországi-menetrend-one-ui-5-höz-11-09/td...
23 Válaszok
ConradKellogg
Helping Hand
Beállítások
Durva, hogy egy 2 éves S modell hamarabb megkapja az új androidot sőt, még egy idei A szériás is előbb kapja meg, mint egy idei S kategóriás készülék. (S21 fe)
Dtj122
Legend
Beállítások
Szia!
Próbáltad Smart Shwich-el frissíteni?
0 tetszik
ConradKellogg
Helping Hand
Beállítások
Szia, még nem.
0 tetszik
Dtj122
Legend
Beállítások
Akkor próbáld meg!
Hátha kiadja!
Röfi08
Navigator
Beállítások
Én is ezt gondoltam. Már próbáltam a smart switch-el hátha feldobja, nem csak a biztonsági mentést és a visszaállítást.😔
Dtj122
Legend
Beállítások
Ezek szerint még a frissítés várat magára!
0 tetszik
ConradKellogg
Helping Hand
Beállítások
Nekem is.
0 tetszik
zoltánka
Navigator
Beállítások
A samsung s21 ultra szoftverje frisitve lett és alkalmazás frissitésem nincsen és utánna miután frissült csináltam rajta teljes vissza álitást de akadozik ugyan uggy lehet nem a teljes szoftver jött még átt
0 tetszik
UteGabi
Navigator
Beállítások
Note 20 Ultrára tegnap megjött! Screenshot_20221111_013448_Software update.jpg