Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Úgy fest befutott a One UI 2.5

(Témakör létrehozásának dátuma: 18-10-2020 11:41 PM)
299 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Nagyszerű hírt olvashattak a napokban a Galaxy Note9 felhasználói, ugyanis nagyon úgy fest, hogy a Samsung az utolsó jelentős frissítéseként elérhetővé teszi a One UI 2.5-öt a termékcsaládra. A németeknél már tölthető a frissítési csomag, ami várhatóan két héten belül élesedhet a magyarországi felhasználóknál is.

 

A csomag újdonságai között kap helyet:

 

  • a Pro Video módban lévő felbontás állítás,
  • az Okosfevételben a másodperc állítás,
  • a vezeték nélküli DeX üzemmód,
  • a továbbfejlesztett Samsung billentyűzet,
  • és az SOS üzenetküldés.

 

Üdv.:

Krisz

6 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Felmerül a kérdés, hogy nem lenne gazdaságosabb a maradék készülékeknél rögtön Android 11/One UI 3.0-ra ugrani?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Hello!

 

Szerintem az állhat a hátterben, hogy a már megírt szoftvernek az átírása egy nagyjából hasonló termékre kisebb erőforrás igényű, mint egy teljesen újat kitalálni, leprogramozni. Másrészről, maguk a felhasználók is sokkal hálásabbak, hiszen látszatot teremt, hogy foglalkoznak velük ennyi év elteltével.

 

Nekem legalábbis ez a teóriám :smiling-face:

 

Üdv.:

Krisz

RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ez teljesen igaz, azonban a megfelelő erőforrásértékkel rendelkező készülékek esetén mérlegelhető szvsz az esetleges késés helyett az adott felület átugrása. Természetesen én is érzékelem hogy lassúság terén javít a Samsung, de a Galaxy J6+ is már másodszorra lett lejjebb csúsztatva a release naptárban. (Megint másik dolog hogy külön kell Exynos-ra és Snapdragon-ra fejleszteni, valamint az említett készülék kisebb testvérén miért van publikálva ~1 hónapja a One UI 2.)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

DTom
Journeyman
Beállítások
Sziasztok!

Nov. 8-dikán megérkezett a frissítés. Telepítettem, tökéletesen mükszik. A várva várt Dex, számomra minden ediigieket felülmúlt. Perfect!
ßence
First Poster
Beállítások
a 40 re ki jön?
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

 

Várhatóan igen, illetve a 3.0 is érkezik áprilisban! 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik