Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Re: Android 10 One UI 2.0 beta

(Téma vytvořeno: 29-10-2019 10:34 AM)
574 Zobrazení
Reliks
Voyager
Možnosti

Tak vypadá to že se baterie trochu srovnala, nabito včera ve 21 hodin, teď v 8:30 mám 82%. Využívání jako do teď. Vše zapnuto, rozlišení WQHD+, synchronizace, spárované Huawei Watch, v práci data doma Wi-fi.

Nova Launcher nefunguje s novými gesty (stejně sem si na ně zatím nezvykl). 

Statistiky využití baterie mi přijdou dost nepřehledné viz. screen.

Jinak zatím sem se kromě občasného pádu Nova launcheru nesetkal s žádnou zásadní chybou.

Ve vývojářských možnostech je položka "Vynutit tmavý režim", vyzkoušeno třeba na FB a až na položky nastavení je to celkem použitelné (v podstatě obrácené barvy), ale stejně používám jinou aplikaci na FB.

20191029_103053.jpg

Pokud vás něco zajímá, klidně se ptejte. 

EDIT: viz. "Vynutit tmavý režim" Obrácené barvy se použijí i ve všech ostatních aplikacích třetích stran a tam je použitelnost většinou už hoří... Vypnul sem to a raději počkám jestli přijde tmavý režim oficiálně.

8 Odpovědi
RomanBRS
Voyager
Možnosti
Mal som A10 na S10+ teraz mám druhý deň Note10+ tak chcem mať prvé dojmy na stabilnej verzii, láka ma to ale. Je možné ale že do druhej beta verzie pojdem. Tá štatistika batérie je strašná, ten kto to vymyslel schválil musel na niečom fičať, ešte je možnosť že to nie je dokočené

Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

Původně sem se chtěl vrátit na A10 až vyjde beta 2, ale asi počkám až na stabilní verzi.
Nijak extra nevidím v aktualizaci přidanou hodnotu oproti A9. Minulý rok to bylo na Note8 něco jiného... Nové gesta, Dark režim,, nová nadstavba OneUI a jiné.

 

0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Randomizácia MAC adresy, úžasná vec pre človeka ktorému záleží extra na bezpečnosti, paranoidné osoby možu mať tiež radosť. Za všetko v čom je A10 teraz napred v bezpečnosti a súkromý som spomenul len toto, A10 je majoritný upgrade v tomto smere.  Je toho viac, toto bolo prvé čo ma napadlo...


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

Určitě toho bude v A10 více, jen sem chtěl říct že na první pohled není tolik změn.

Už se těším na stabilní verzi a vzhledem k tomu že dnes vychází 3 beta na řadu S10 už by to nemuselo trvat dlouho...

0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Ja sa strašne teším, úplne mi bude stačiť druhá beta pre Note, pretože kopec vecí a bugov má Note spoločných s Skom a Sko už má tretiu, čiže sa dá očakávať že Note bude mať o to menej chýb čo boli nájdené na Sku


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
RomanBRS
Voyager
Možnosti

Premýšlam že si zmením CSC na AUT

 

@Reliks myslíš že mi potom sprítupni oficiálne Beta program? Mám vyhliadnutú aj AUT sim kartu ale nechce sa mi do nej investovať 25EUR, kredity so Samkey sa dajú lacnejšie kúpiť. VoLTE a VoWIFI nepoužívam...


Samsung Galaxy S20+
G985FXXU1ATCT
0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

Obávám se, že AUT ti k ničemu nebude.

Beta program zatím běží jen v Německu a Indii a předpokládá se že by mohl být spuštěn ve Francii, Polsku, Španělsku a Velké Británii.

Někde sem četl že se bez SIM karty nepodařilo přihlásit do beta programu ani s tou určenou distribucí telefonu (Německo DBT) a nejspíš bude potřeba i SIM karta (nevím to jistě).

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Je to tak jak říkáte, pro registraci do Beta programu v Samsung Members potřebujete SIMkartu příslušného státu.


fajn-Snek-podpis-B