Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace únor

(Téma vytvořeno: 04-02-2020 06:43 PM)
644 Zobrazení
Antonio181
Pioneer
Možnosti

Zdravím,po aktualizaci nefunguje oznamovací panel potažením dolu na domovské obrazovceScreenshot_20200204-184242_One UI Home.jpg

 

Screenshot_20200204-184104_Software update.jpg

 

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@Antonio181 zkus vymazat data u Domovske obrazovky. Nastaveni - Aplikace - Domovska obrazovka One Ui - Uloziste

Screenshot_20200204-195837_Settings.jpg

 

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

9 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj, proverim to, aktualne mam jeste lednovou a tam to funguje. 

 

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Tak vyzkouseno a po aktualizaci vse stale funguje tak jako pred tim.

 

Řešení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@Antonio181 zkus vymazat data u Domovske obrazovky. Nastaveni - Aplikace - Domovska obrazovka One Ui - Uloziste

Screenshot_20200204-195837_Settings.jpg

 

 

RudyT
Explorer
Možnosti

Funguje

Antonio181
Pioneer
Možnosti
Díky moc,vymazal jsem data a už to funguje.
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Tak už i u mě dorazila aktualizace , vše zatím funkční Screenshot_20200204-225531_Software update.jpg

 

S23 ultra 512GB
fachinelli
Explorer
Možnosti

Ahoj ,potřeboval bych info ohledně indikace nové aktualizace ve stavovém řádku.Ta se mi neukazuje.Jde jen stáhnout ručně a pokud aktualizace je tak se stáhne,ale žádné upozornění předem na aktualizaci ve stavovém řádku nemám.Mám n10+ z volného prodeje.Takto jsem už aktualizoval 3x.Je to blbost,ale na N9 to fungovalo normálně.Tady na n10+ jsem upozornění ještě neviděl.Díky předem za odpovědi.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Zdravím @fachinelli,

 

pokud ti jdou stáhnout aktualizace ručně, tak je vše v pořádku. Řekl bych, že to je tím, že pokud máš zaškrtnuté automaticky stahovat přeš wi-fi, tak telefonu nějakou dobu trvá, než ti sám nabídne aktualizace nahoře ve stavovém řádku. Mám to tak také. Pokud bych nevěděl, že přišla např. 1. února nová aktuálizace a nedával ruční stahování, tak by mi ji telefon sám nabídnul, ale rozhodně později. Pokud bys tedy nedělal ruční aktualizaci, dříve nebo později by tě telefon na novou aktualizaci sám upozornil. U mě to takto funguje. Vzhledem k tomu, že se ale dozvím o aktualizacích dříve než mi ji telefon nabídne, dělám to také ručně jako ty.

 

Judes1
Pathfinder
Možnosti

Pre chvíľou som klikol na skontrolovať aktualizácie a vyskočilo sťahovanie nového balíka ale stále zo zabezpečením 1. Februára (Února). 

Screenshot_20200229-223554_Software update.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
0 Like