Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Ako vymazať cache všetkých aplikácií?

(Téma vytvořeno: 18-08-2023 11:25 PM)
328 Zobrazení
Mvx
Pathfinder
Možnosti
Ako vymažem cache všetkých aplikácií naraz? Appka Device Care to už nerobí. Aj keď stlačím modré tlačidlo Optimize, tak v zozname položiek, ktoré sa spracovali, sa vymazanie cache neobjavuje. 
0 Like

2 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
danisp1704
Maestro
Možnosti
Musite urobit wipe catch,a to tak,ze po vypnuti zariadenia stlacite tlacitko hlasitosti a vypnutia,inak vymazať medzipamäť mobilu uz po novom neurobite.Postupujte podĺa navodu:😉🖐Screenshot_20230819_020304_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020314_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020326_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020340_Chrome.jpg

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
Wlado265
Pathfinder
Možnosti
doplním ešte, k tomu aby ste sa do toho menu dostali je potrebné mať pripojený buď usb kabel do pc alebo zapojiť usb c slùchadlá, za mňa je to safe a nič to nezmaže, len si treba dať pozor kt riadok zaklikávate

Zobrazit řešení v původním příspěvku

9 Odpovědi
Řešení
danisp1704
Maestro
Možnosti
Musite urobit wipe catch,a to tak,ze po vypnuti zariadenia stlacite tlacitko hlasitosti a vypnutia,inak vymazať medzipamäť mobilu uz po novom neurobite.Postupujte podĺa navodu:😉🖐Screenshot_20230819_020304_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020314_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020326_Chrome.jpgScreenshot_20230819_020340_Chrome.jpg
Mvx
Pathfinder
Možnosti
Ďakujem! Je to bezpečné? Nerozhodia sa nejaké systémové nastavenia ako keď napríklad výstup zo safe mode zlikviduje widgety a treba si ich pridávať odznova? Vieme dôvod prečo sa nedá cache mazať hromadne ako predtým? Dokážu tú akciu hromadného mazania spustiť ešte dáke appky tretích strán?
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Musite pritom davať hlavne pozor,aby ste nepotvrdili iný riadok.V staršých androidoch bolo v softweri aj vymazanie medzipamäte zariadenia,no už to s novšímy modelmi nejde-musite to urobiť ,bud samostatne po aplikacii alebo spôsobom v predoslom prispevku. Myslim,ze funguje nato aj appka CCleaner,ale nemám ju odskúšanú.🖐
0 Like
Řešení
Wlado265
Pathfinder
Možnosti
doplním ešte, k tomu aby ste sa do toho menu dostali je potrebné mať pripojený buď usb kabel do pc alebo zapojiť usb c slùchadlá, za mňa je to safe a nič to nezmaže, len si treba dať pozor kt riadok zaklikávate
Mvx
Pathfinder
Možnosti
Našiel som spôsob, ako to robievať bez reštartu.

Appka SD Maid má menu AppCleaner a ten nástroj postupne otvorí obrazovku spravovania každej appky a stlačí tam gombík Clean Cache. Takže vlastne rýchlo prekliká všetky appky.

Appku SD Maid mám kúpenú a preto nedokážem povedať, či táto funkcia je už dostupná aj v bezplatnej verzii alebo až po nákupe.
danisp1704
Maestro
Možnosti
Appke Sd Maid bezplatnej máte cistenie systému,cistenie pamäte aplikacii mate v platenej verziii Sd maid pro.Screenshot_20230819_150716_SD Maid.jpg
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Tieto appky tretích strán- čistice pamätí sú podla mňa aj tak zbytocné,lebo vyuzívajú už procesy,ktore prebiehajú prj nastaveni optimalizacie telefonu.Medzipamäť sa Vam bude vytvarat stále.A tieto appky Vam zbytocne zatažujú pamät a hlavne,ked sú aj s reklamamy. 🖐
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Ospravedlnujem sa za preklepy ,ked pisem rychlo na folde v kryte,preklepy mam neustale,upozornuju ma na to neustale vsetci 👍🖐
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Pre Mvx-👍
0 Like