Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung promóció

(Témakör létrehozásának dátuma: 19-04-2024 09:44 AM)
232 Megtekintések
Kallerbá
Apprentice
Beállítások

Sziasztok! 

Vásároltam egy galaxy a55 256 GB-os telefont. A Samsung membersben a programon keresztül szerettem volna igényelni a promóciós buds fülest. Az applikáción keresztül sem engedi mert nem irányít át a megfelelő oldalra. Egyszer már adtam le igényt, annak a státuszát nem tudom ellenőrizni, és az aplikációban ismét felugrott az üzenet az igénylésére. Hogyan tudnám igényelni, vagy ellenőrizni az igénylésem státuszát? Előre is köszönöm a válaszokat! 

3 Megoldott


Elfogadott megoldások
Megoldás
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia, szerintem ebben az ügyben az ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot.

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Megoldás
Kallerbá
Apprentice
Beállítások
Köszönöm, megtettem! Délután sikerült elérni a weboldalt, megadtam a szükséges adatokat, és most kaptam is visszajelzést. A legnagyobb probléma az volt hogy a Samsung members kivételével nem lehetett érvényesíteni a promóciót. Nem az első lett volna, és mostmár bosszantó volt. Persze hogy lesz e belőle valami az majd kiderül, de legalább az esély mostmár adott! Köszönöm a tippet neked is!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

Megoldás
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Szia,
a promóciós szabályzatban szokott lenni egy e-mail cím, amit közvetlen a promóciót intéző csapat lát. Ha oda írsz nekik, szerintem tudnak informálni róla, hogy sikerült-e az igénylésed elküldened illetve, hogy ha igen, akkor mi a státusza. Ha pedig nem, akkor ők tudnak segíteni, hogy megkaphasd az ajándék terméket. 😊

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

6 Válaszok
Szabi98765
Apprentice
Beállítások
Szia!
Hát szerintem ne nagyon reménykedj már benne, én lassan egy hónapja várok a fülesre de még mindig semmi 😞 Szerintem az elején volt pár darab de szerintem azokat már kiosztották így max elvétve lehetett egy-két darab. (És mivel az apróbetűsben benne van h a "készlet erejéig" ezért ők le vannak védve.Egyébként az applikáción keresztúl adtam le én is de a leadással nekem nem volt gond.
Kallerbá
Apprentice
Beállítások
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Én is arra gondoltam hogy ez csak egy mézesmadzag. Minden módon próbáltam hozzád férni a weboldalhoz de nem sikerült. Sajnos ahogy mondtad a "készlet erejéig" védi őket! Köszönöm szépen, reméljük azért hogy csak lesz füles! Kellemes napot!
Megoldás
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Szia, szerintem ebben az ügyben az ügyfélszolgálattal vedd fel a kapcsolatot.
Megoldás
Kallerbá
Apprentice
Beállítások
Köszönöm, megtettem! Délután sikerült elérni a weboldalt, megadtam a szükséges adatokat, és most kaptam is visszajelzést. A legnagyobb probléma az volt hogy a Samsung members kivételével nem lehetett érvényesíteni a promóciót. Nem az első lett volna, és mostmár bosszantó volt. Persze hogy lesz e belőle valami az majd kiderül, de legalább az esély mostmár adott! Köszönöm a tippet neked is!
Megoldás
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Szia,
a promóciós szabályzatban szokott lenni egy e-mail cím, amit közvetlen a promóciót intéző csapat lát. Ha oda írsz nekik, szerintem tudnak informálni róla, hogy sikerült-e az igénylésed elküldened illetve, hogy ha igen, akkor mi a státusza. Ha pedig nem, akkor ők tudnak segíteni, hogy megkaphasd az ajándék terméket. 😊
Kallerbá
Apprentice
Beállítások
Köszönöm a válaszod, tegnap délután némi késéssel jött válasz hogy vették az igényemet. A többi már a készleten és a szerencsén múlik! Köszönöm a válaszod, kellemes hétvégét!
0 tetszik