Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung A70 USB csatlakoztatva / leválasztva

(Témakör létrehozásának dátuma: 07-11-2019 04:31 PM)
12824 Megtekintések
Horvath_Marton
Journeyman
Beállítások

Sziasztok!

Alig 5 hónapos Samsung A70 készülékem a legutóbbi frissítés után pár nappal elkezdett másodpercenként értesítéseket küldeni: " USB csatlakozó csatlakoztatva - USB csatlakozó leválasztva"
Időnként a kijelzőt sem hagyja leoldani, így folyamatosan világít, ami rontja az üzemidőt.

A pobléma nem egyedülálló, rengeteg felhasználó érintett a csatolt link alapján:

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-A-Series/A70-screen-will-not-dim-USB-connection/td-p/1271...

A ki / be kapcsolás és a gyári adatok visszaállítása nem oldja meg a problémát...

 

Tud valaki megoldást a problémára? Várhatunk szoftveres frissítést, vagy marad a szerviz?

Scrap
Journeyman
Beállítások

Sziasztok!

 

Nálam is megjelent ugyanez a hiba. Épp olvasom külföldi fórumokon,  hogy sokaknak megoldotta a problémát a teljes gyári visszaállítás (recovery menü - wipe data), de amit korábban írtak elég aggasztó - gondolok itt a hardveres hibára. Ma felkeresem a Samsungot, érdeklődni fogok mi a helyzet ezzel a dologgal. Évek óta kerültem a Samsung márkát (több okból kifolyólag is) és ha ezt nem sikerül orvosolniuk, az 1000%, hogy az életben többet nem fogom látni ezt a feliratot egyetlen műszaki cikkemen sem.

0 tetszik
Quasy
First Poster
Beállítások

Sziasztok! Ugyanezzel a problémával szembesültem ma reggel. Az adattakarékos üzemmód bekapcsolásával megszünik a probléma, azonban a kikapcsolása után ugyanaz történik. Én is mindenképpen elviszem szervizbe..Cseréljek ki, vagy javítsák meg, nekem mindegy, de ez felháborító. Konkrétan nem engedi kikapcsolni a kijelzőt és szívja az aksit.

0 tetszik
Scrap
Journeyman
Beállítások

Nekem elvileg holnap érkezik haza a készülékem. Beszámolok majd a tapasztalataimról.

0 tetszik
karolyidaniel
First Poster
Beállítások

Kedves Scrap!

 

Sikerült helyreállnia a szervíz után a telefonnak? Nekem tegnap kezdődött a probléma reggel, akkor az újraindítás segített is rajta. Ma 3:40-kor arra keltem, hogy világított a telefonom, lezárni természetesen nem tudtam, majd felraktam töltőre a telefont, akkor már elsötétült a kijelzője, ha lezártam. Levettem a töltésről azóta folyamatosan eszi az akksiját. 

Szerinted ha visszállítom a gyári beállításokat a telefonon, az segíteni fog?  Neked mit kellett rajta csinálniuk? 

Válaszod előre is köszönöm!

0 tetszik
DudásJózsef
First Poster
Beállítások

Nekem viszalökték a telom hogy nem garanciális hiba . Letörtem egy darabot a telobol és ezért csinálja . Elég vicces .ennyit a samsungrol . Első és utolso. De Ha fizetek megcsinálják 😄

0 tetszik
Horvath_Marton
Journeyman
Beállítások
Ezt melyik szerviz tudta produkálni?:D
Remélem az enyém nem ugyanott van.... (Ahol negyedik hete szarnak rá)
0 tetszik
DudásJózsef
First Poster
Beállítások

Tmx szerviz ...ami samsung service 

Az enyém csinálta ezt 2- 3 napig ...az usb leválaszt hibát és hát egyik reggel töltőre raktam és elkezdett füstőlni a csatlakozo ...azonnal szerviz és megállapotották hogy külső hatás érte a telot ...de ök törésnek is nevezték a dolgot ...en nagyito alá tettem a telefont és hát latszodott hogy ez oovadás .....de ök 20 automata levelen keresztül hajtogatták hogy ezt én bazcsiztam el es ez nem javitos ....csak ha fizetek ....köszi samsung szerviz ...a samsung is elált a dologtol ....ugyhogy nagyon danke 

0 tetszik
Scrap
Journeyman
Beállítások

Kedves Dániel (remélem jól írom)!

Megérkezett a telefon, eddig kifogástalanul működik.
Ez nálam is így volt, töltőre helyezve nem produkálta a hibát.
A szervízben USB panelt cseréltek és szoftvert töltöttek.

A gyári visszaállítás a(z) (általam is) tapasztaltak szerint nem oldja meg a problémát.

Remélem tartósan működőképes marad a készülék, bár már most elgondolkoztam a cserén.
Egyébként szerethető kis telefon, bízom benne, hogy neked is meg tudják oldani a dolgot, de mindenképp szervízbe kell küldeni ezzel a hibával. 😞 A munkalapon található feljegyzésA munkalapon található feljegyzés

Horvath_Marton
Journeyman
Beállítások
Kedves Scrap,

TMX szerviznél volt a telefonod? Megkérdezhetem mennyi idő alatt készült el? Az enyém 4. hete van ott:(
0 tetszik
DudásJózsef
First Poster
Beállítások
1 hetet de viszadobták ugyan ugy ahogy elküldtem mert nem javitották meg ...az usb csatim elfüstölt ..a töltöm elszált ...és ugyan ugy kiirta reggel is az usb hibát ..de ha fizetek akkor megjavitják .....miközben ez garanciális hiba . Szoval beviszem egy szervizbe de a tmx szervizbe biztos nem mert amit ott muvelnek az botrány ....miattuk ált el tölem a samsung ....bar a samsung is elég primitiv modon reagál minden levelemre ..ugyan azt az automata levelet kuldik visza és ezt játszuk 1 honapja szoval ha teheted többet ne küld oda a telefonod ....ez egy jo tanács ....rengetegen jartak ugy hogy szétkokányolták a telefonjukat es ez nállam is látszott ...ugy ragták visza a hátlapot hogy két hajszál is be volt szorulva alá ....tszétkarcolták a hatlapot ....és még tévesen is állapitanak meg dolgokat ....és amit ök mondanak az a samsungnak szent és sérthetetlen .
0 tetszik