Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

A70 frissítés után nem működik a mobilnet

(Témakör létrehozásának dátuma: 22-06-2022 09:36 PM)
1798 Megtekintések
Szchny
Apprentice
Beállítások

Sziasztok!

Tegnap volt egy frissítés a telefonon (ennek képét mellékelem), azóta nem működik a mobilnet a telefonon. Mindent próbáltam ami lehetséges (kikapcsolás, sim kártya kivét, hálózatok beállításainak állítgatása), sehogy nem javult meg. Látszólag a szolgáltatás megy, de minden offline-ban van, ha nincs wifi. 

Bármi ötlet...?

Screenshot_20220622-213039_Software update.jpg 

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
Szchny
Apprentice
Beállítások
Közben sikerült megoldani a problémát. Ezek a helyes beállítások. Screenshot_20220623-071619_Settings_15876_1655970986.jpg

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

11 Válaszok
Adriennka
Samsung Expert
Beállítások
Szia!Több embertől is hallottam már ezt a problémát . APN/VPN minden jól van beállítva?
0 tetszik
Szchny
Apprentice
Beállítások

Az APN beállítás ugyanaz, mint ami a Yettel oldalán van, VPN pedig nincs.

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Kérlek el tudnád küldeni képernyőkép formájában a készülék Yettel-es APN beállításait?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Megoldás
Szchny
Apprentice
Beállítások
Közben sikerült megoldani a problémát. Ezek a helyes beállítások. Screenshot_20220623-071619_Settings_15876_1655970986.jpg
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

@Szchny 

Azóta is megfelelően működik a készülék mobilinternetes kapcsolata?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
hadnagymarti
Student
Beállítások

Sziasztok! Kérem a segítségeteket, hogy az APN típusát és protokollját hol kell megnézni, hogy úgy legyen ahogy írtátok? Én még a mai napig sem tudok mobilinternetezni.....

előre is köszi, ha választ kapok

0 tetszik
Szchny
Apprentice
Beállítások
Szia!
Beállítások menű/mobilhálózatok/hozzáférési pontok neve/Yettel Online/APN típua
hadnagymarti
Student
Beállítások

Szia, nagyon köszönöm, már működik is!

sleszy
Journeyman
Beállítások

Szia. Ma frissült a telefon szoftverje, majd utána eltűntek a hozzáférési pontok és nem is tudok beállítani újat. Így nyilván mobil netem sincs.  Valakinek van ötlete mi lehet a megoldás a problémámra? Köszi!

Screenshot_20220818-184402_Settings.jpg

0 tetszik