Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Geluid opladen

(Onderwerp aangemaakt op: 14-02-2021 02:41 PM)
9643 Weergaven
Chardea
First Poster
Opties

Hoi iedereen. Ik heb hier de Samsung A51 van mijn vader. Hij krijgt als hij de telefoon aan de lader doet een meldingsgeluid(vreemd genoeg de Ringdeurbeltoon. Hij heeft de app van de deurbel en dat toontje hoor je nu ook als hij de lader aansluit). De systeemgeluiden heb ik uitgezet maar ik hoor het nog. Ik heb NFC uitgezet. Geen effect. Ik heb gechat met het team van Ring maar die snapte er niet veel van.

Kan iemand me helpen? Groetjes Charlotte

0 Likes
7 Antwoorden
Gerjanne
Voyager
Opties
Je gaat naar instellingen en dan geluid en trillen en dan ga je naar bediening systeem geluiden en trillen en als het goed is staat daar opladen bij en die zet je dan uit.

Screenshot_20210214-152831_Settings.jpg

0 Likes
Chardea
First Poster
Opties

Dank voor de hulp. Ik heb Opladen uitgezet maar nog steeds het geluid bij aansluiten!

0 Likes
Gerjanne
Voyager
Opties
En als je het systeem geluid helemaal uitzet messchien helpt dat.
0 Likes
Chardea
First Poster
Opties

Hoi Gerjanne. Die staat al uit.

0 Likes
Gerjanne
Voyager
Opties
Dan zou ik het ook niet weten messchien iemand anders die het weet
0 Likes
Patrick
Samsung Members Star ★★★
Opties
Ik zou die app van ring verwijderen, toestel opnieuw starten, testen of het goed werkt en dan de app weer installeren👍
Stars-Moderator-signature-800x200-patrick
0 Likes
Happy69
First Poster
Opties
Volgens mij is de software van de A serie niet geschikt voor videodeurbellen. Ik heb met mijn nieuwe aangeschafte A51 ook problemen met mijn Shine video deurbel.
0 Likes