Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zkusenosti s prackami samsung

(Téma vytvořeno: 11-04-2018 10:02 AM)
8290 Zobrazení
vodotopoplyn
Student
Možnosti

Tak nam po letech odslouzila pracka a znamy se na to byl divat a rikal ze uz to nema cenu ani opravovat.Odjakziva sem bral vzdy jen kvalitu typu Miele/Bosch,na zbytek jsem slychaval vzdy spatne ohlasy nehlede na cenu.Prakticky mame doma vsechno od Miele i v kuchyni.Telku a mobily doma mame jenom samsungy tak me napadlo ze se mrknu jak jsou na tom s prackami.Znami nikdo samsung nema a zkusenosti sem moc nevygoglil. Cenu neresim,zajima me kvalita,at nevyplaznu dalsi dvacku za pracku a nebudu muset resit reklamacky a ruzne blbosti,nemam na to cas.Moja pere nekdy i kazdy den,jezdime na kola,ja na ryby,veci uz nemam pomalu kam davat,tak aby to proste fungovalo efektivne jak ma a nebyly s tim starosti. Davam tomu cas do patku,moja uz na me rve,pak roztocim kola a vemu nejakou klasiku od Bosch zase.Dik Petr

10 Odpovědi
mecheche
First Poster
Možnosti

My si třeba koupili od samsungu po novém roce, stím, že náš známý dělá v kontaktním centru a říkal, že na pračky nepřicházejí skoro žádné stížnosti a když už, tak mají bezkonkurenční servis a opravují přímo na místě do 2 dní. Záruka 10 let, tak jsme to riskli a nemůžeme si stěžovat. Máme řadu WW,s WF prý občas někdo volal. Režimy praní klasicky okolo 90minut, oproti staré AEG celkem i tichá. Bydlíme v bytě a tehdy šla slyšet po celém bytě a museli jsme kolikrát otvírat dveře, aby nemlátily. Teď nejde slyšet pomalu ani na chodbě, dokonce jsme začli prát i po 10té hodiny a ještě nikdo nepřišel klpeat na dveře:smileylol: Navíc velký výhoda, že můžeš kdykoli stopnout praní a přidat cokoliv tou dírou, když najdeš sem tam nějakou ponožku cestou pod gaučem. Filtr čistím pravidelně, ale nikdy nebyl moc *****.

Budha86
Student
Možnosti

Já mám WW70K5210UW a poslušně hlásím zatím také nic, co by stálo za nahlášení. Jak někdo zmiňoval výš, přidání prádla za chodu = nejefektivnější výmysl od dob ručního praní.  Pravidelně se mi stává, že zapnu pračku, dojdu do ložnice a zjistím, že jsem něco zapomněl. Každopádně dávat pozor, dá se opařit. Pračku mám skoro rok a pamatuji, že jsem i zjištoval ty jejich udávané marketingové žvásty o menší spotřebě až o 40%, když mi přišel výpis elektřiny a vody. Měl jsem předtím pračku z pravěku, takže nemůžu s nadhledem soudit, ale je pravda, že na energiích jsem ušetřil dost. Možná jen proto, že peru každý den kvůli posilce/sportu, kdo ví...Jo, pak ještě super věc - ten jejich buben ve tvaru "diamantu", jak mi bylo řečeno. Dřívě jsem míval i na čerstvě koupených věcech po prvním praní poškozené vlákna, jak tam bývaly ty dírky (ostré jak *****), tak tady to pominulo, nevím jaký vzorek bubnu mají jiné značky, ale je to velké plus.

MarekN
Apprentice
Možnosti

Sice jsem zde, abych zsjistil, jak se kazí ta "úžasná" nová bomba S9+, protože se blíží manželky narozky. Nicméně když už tu jsem, do Samsung pračky bych nešel, maximálně tu nejlepší řadu. Dělám topení, čerpadla, koupelny, kuchyně, tak se vyznám. Nikdy obyč Miele / Bosch / Electrolux / Whirlpool nebo jiný zavedený výrobce, ale robustní trvanlivou řadu s vysokou spolehlivostí a ne "přechytralostí". Dodnes vzpomínám na "chytrou" troubu, co nakonec "moc pekla", nebo mixér na koktejly s jeho digitálním ovládáním do popelnice (i stará ETA za socíku vydržela déle). Na pračce určitě nešetřit, přece jenom je to investice na min. 8-10 let - klasické spínače, co nejjednodušší, s maximem odolných / chromovaných dílů a kvalitou zpracování motoru / převodů / ochrany proti zkratu, vodě apod.

evson
Apprentice
Možnosti

Ahoj,

kamarádka má pračku od Samsungu a taky je moc spokojená. Dokonce jsme se jednou bavili, že tam má nějaký rychlý  program na 15 minutek, který i dobře pere, což bych hrozně ocenila. My máme nejkratší jen na hodinu:womanfrustrated: A hlavně mi říkala, že k ní dostala tu službu Moje cosi, že jí to přivezli technici a celé jí to doma nainstalovali a naučili jednotlivé programy. Jenže jak jí to dovezli, tak měla uzké dveře a neměli ji tam jak dostat, tak tu pračku celou zozebrali a složili vevnitř:womanlol: Z čehož vyplývá, že i ti technici jsou frajeři a veškerý servis bude taky na úrovni...

klarush99
Apprentice
Možnosti

Vcera jsem koukala v eletroworldu, ze bezi akce na pracku samsung, kdyz si koupite, dostanete A3ku zdarma. Akorat jsem se prisla mrknout a zjistuju, jake ma ten telefon recenze. Vypada vcelku fajn, maji ho i v moji oblibene zlate barve:heart: a chceme po vyplate taky novou pracku, tak uvidime.

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím členy komunity, jaký máte dnes den?:robotvery-happy:

 

Velmi mě těší, že máte zájem i o naše domácí spotřebiče. Jsem zde, abych Vám odpověďěl na veškeré dotazy, případně poradil s výběřem, co se týče produktů společnosti Samsung.

 

Ano, máte pravdu @klarush99. Když si do 2.5.2018 zakoupíte naši "pračko-sušičku" WD90N64200M/ZE v prodejnách Electro World, získáte k ní jako dárek mobilní telefon Samsung Galaxy A3. Osmijádrový procesor, 13 Mpx fotoaparát, IP68, 4,7" displej, čtečka otisku prstů, v hodnotě 6 999 Kč, určitě potěší kohokoli, vč. Vašich ratolestí:smileyhappy:

 

Tak co, Petře? Už jste se rozhodnul nebo Vás zajímá ještě něco konkrétního? Neblíží se třeba narozeniny někoho z Vašich blízkých, že byste sejmul dvě mouchy jednou ranou?:robotlol:

 

Podotýkám, že službu Moje Samsung domácnost, vztahující se na tuto akci, o které zřejmě psala i @evson, můžete využít pouze, když produkt zakoupíte přímo v prodejně. Více informací zde.

 

bart_tom
First Poster
Možnosti

Dival jsem se na nejake testy, ve 3 nezavislych byl samsung vzdy v top 5 takze na tom neco bude. test1 test2 test3

vodotopoplyn
Student
Možnosti

Od vikendu uz pereme a susime v Samsungu, zatim nemuzu nic dodat.  Behem mesice pozadam manzelku o konkretni zkusenosti a ozvu se. Byl k ni oprqvdu i telefon. Nemusime vymyslet darek pro kluka aspon. Petr

0 Like
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Uživatel


@vodotopoplyn  napsal:

Od vikendu uz pereme a susime v Samsungu, zatim nemuzu nic dodat.  Behem mesice pozadam manzelku o konkretni zkusenosti a ozvu se. Byl k ni oprqvdu i telefon. Nemusime vymyslet darek pro kluka aspon. Petr


Dobře jsi udělal, já byl pracovně pryč, tak jsem nemohl poradit, ale napsal bych ti spíš ty technické zkušenosti pro chlapa, protože ji máme taky, a pak bys měl jasno. Hlavně nezapomeň občas i použít tu appku na telefonu k tomu, umí to udělat celou diagnostiku a dozvíš se dost věcí, já to tak preventivně každý měsíc projedu, nikdy nevíš :smileytongue: