Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

BESPOKE AI™ 11kg parní pračka WW11BB944DGHS7 s QuickDrive™ a AI Ecobubble™

(Téma vytvořeno: 18-02-2024 10:14 PM)
211 Zobrazení
Sestbit
Navigator
Možnosti
Ahoj všem, mám opět dotaz na naší pračku:
 
 BESPOKE AI™ 11kg parní pračka WW11BB944DGHS7 s QuickDrive™ a AI Ecobubble™
 

Opět mě zajímá pouze zkušenosti lidí co jí mají doma. Při ždímání 800 otáček a více si při vyrovnávání bubnu často škrtá bubnem o něco venvnitř. Je to zvuk jako plech na plech. Je mi jasné, že se mu nedaří prádlo vyrovnat, naše 7kg předchozí pračka Samsung tohle nedělala. Je toto vlastnost a daň za 11kg pračku? Děje se tak i když tam dám třeba 10 stejných ručníků, chápu kdyby to dělalo třeba u jedné bundy, kde nemá šanci si jednu věc vyvážit. Pračka stojí přímo na dlažbě a je vyrovnána v obou osách na digitální vodováhu. Buben jsem dával kalibrovat několikrát. Rány to jsou celkem děsivé. Máme vadný kus? Do 14 dnů budu na pračku dávat sušičku, nerad bych to pak sundával třeba kvůli reklamaci pračky. Díky za postřehy. 
0 Like
12 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý večer @Sestbit
dle Vašeho popisu máme doma obdobnou pračku, také na 11kg prádla. A musím říci, že u nás bez jakýchkoliv problémů. Žádné 'škrtání" bubnem o něco vevnitř pračky. Teď mám vedle sebe manželku a potvrzuje má slova. Pere i na 800 otáček s různou váhou prádla. Pračka stojí přímo na dlažbě a provedli jsme pouze prvotní kalibraci. Máme na pračce od začátku sice i sušičku, ale že by zrovna tohle zamezilo tomu, co popisujete, tak to pochybuji.
Zkusil bych zavolat na infolinku Samsungu či možná rovnou do servisu a popsat jim problém (nebo nahrát na telefon) a uvidíte, jak se k tomu vyjádří servisní technik.
https://www.samsung.com/cz/support/seznam-autorizovanych-servisnich-stredisek-samsung/

Sestbit
Navigator
Možnosti
Díky za poznatek. Zkusím to zítra nebo v úterý natočit. Hodím tam 10 stejných ručníků a ždímání dám na 1200 otáček. To bude na jistotu 😀
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Ještě se zeptám, aretační šrouby jste dal ven, že? Dejte prosím vědět, jak jste pochodil. Děkuji.


0 Like
Sestbit
Navigator
Možnosti
Ano, všechny 4 🙂 zatím jsem se ale nedostal k natočení videa
kutiljindra
Student
Možnosti

Mam stejný problém pracku mam 2 mesice pri kazdem zdimani triska a mlati trese se pracka je katastrofa nikomu nedoprucuji.

Pri tom mláceni tomu dávám tak  rok zivotnosti pak sberny dvur.

Pracku samsung si už nikdy nekoupim.

Sestbit
Navigator
Možnosti
Tak to není dobrá zpráva. Takže buď celá vadná série nebo je to vlastnost 😕 Budeš to zkoušet reklamovat?
0 Like
kutiljindra
Student
Možnosti

Co reklamovat hlučnost ani vibrace není nikde specifikována konstrukce je diky velikosti bubnu špatná visí to celé na dvou pružinách a je tlumeno 2mi tlumiči které nemají prostor na šikmé uložení ,nestihají boční výkyvy tlumit chtělo by to přidat další tlumiče.

Kontroloval jsem jestli něso nevypadlo při přepravě nebo se neuvolnilo ale vše je OK dokonce jsem ověřoval i funkčnost tlumiču.

Tady je mé video zhledněte než koupíte.

https://www.youtube.com/watch?v=XtbzNhymSqY

0 Like
Sestbit
Navigator
Možnosti
Tak tohle je katastrofa. Nám to dělá jen občas při vyvažování. Tohle je naprosto špatně. Hodně se to zlepšilo když jsem zpod pračky vydělal filc na kterém stála a přijde mi, že teď si sedá a je to lepší a lepší. Za chvíli na ni půjde sušička, tak věřím, že to bude úplně ok. Být tebou, tohle okamžitě reklamaji.
0 Like
Sestbit
Navigator
Možnosti
Konečně se mi povedlo zmíněný zvuk nahrát. V podstatě to dělá při každém praní, když je ždímání na 800 a více otáček.

https://youtube.com/shorts/OTHYA2odWhk?si=psE2KOmT86Bto_Ax
0 Like