Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Soundba q900a vypadky zvuku

(Téma vytvořeno: 19-04-2024 03:23 PM)
144 Zobrazení
Matrox485
Explorer
Možnosti
Ahojte uz nejaku dobu trpim tym, ze na mojom soundbare vypadava zvuk sem tam na cca pol sekundy. Asi 4 mesiace po kupe novej telky bolo vsetko ok potom to zacalo bezdovodne tv je S90C oled. Vymenil som kábel spravil hard aj soft reset sj telky aj baru ale problém pretrváva. Len taka vsuvka na zaver. Neviem ako vy ale pol domu mam samsung a takmer kazda tech vec ma nejaku hlúpu mini zavadu od práčky po monitor. 
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Matrox485

Jak správně uvádí kolega @owljackob tak tento problém souvisí s aktualizací 1402. Problém byl nahlášen a čeká se na opravnou aktualizaci. Problém částečně eliminuje změna typu zvukového výstupu:

Nastavení – Zvuk – Nastavení pro pokročilé – Digitální výstup zvuku – PCM


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

12 Odpovědi
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Bylo tu již několik podobných problémů. Nevím ale, zda se podařilo je vyřešit. Tohle bude bohužel nejspíše na servis/reklamaci. Mám ale pocit, že by to mohlo souviset s poslední aktualizací SW TV. Myslím, že jsem to někde četl – že s tím mají uživatelé problémy po poslední aktualizaci. Odpovídalo by to i po stránce, že bylo nejprve vše v pořádku (dlouho). Nová však, alespoň mně, nepřišla. Jakou máte verzi?
0 Like
Matrox485
Explorer
Možnosti
140220240419_161904_1000010987_1713536346.jpg
owljackob
Helping Hand
Možnosti
To máte stejnou jako já (a to je ta zmíněná). Může to být tím. Momentálně tedy asi jedině vyčkat na novou aktualizaci, pak případně servis/reklamace.
0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti
Zdravim,tiez som nedavno pisal ze mam proble.y s pol sekundovym vypadkom zvuku po ppslednej aktualizaci hlavne,tv samsu g +soindbar samsung cez hdmi
owljackob
Helping Hand
Možnosti
Snad Samsung brzy vydá opravu.
0 Like
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Matrox485

Jak správně uvádí kolega @owljackob tak tento problém souvisí s aktualizací 1402. Problém byl nahlášen a čeká se na opravnou aktualizaci. Problém částečně eliminuje změna typu zvukového výstupu:

Nastavení – Zvuk – Nastavení pro pokročilé – Digitální výstup zvuku – PCM


fajn-Snek-podpis-B


Matrox485
Explorer
Možnosti
skoda ze pri pcm dojdem o atmos akoze vydrzim. Dakujem za rady chalani.
0 Like
jinovak
Explorer
Možnosti

Již vyřešeno novou aktualizací. Také jsem měl tento problém

Matrox485
Explorer
Možnosti
na olede 90c stale nie je dostupna ☹️
0 Like