Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

GALAXY BUDS 2 PRO

(Téma vytvořeno: 14-04-2024 10:17 PM)
234 Zobrazení
DanyEll_CZ
Journeyman
Možnosti
Zdravím. 

Mám Samsung A55 a k tomu mám BUDS 2 

Vyplatí se upgrade na BUDS 2 PRO ? 

Je v tom takový rozdíl že se vyplatí pořídit verzi PRO ? 

Případně výhody a nevýhody obou zařízení.

Děkuji za názor 😉😉😉




0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
No je to o preferencích, pokud je využíváte jen na hudbu a nikoliv na spoustu hovorů a nepotřebujete mít o něco lepší ANC, tak mnoho důvodů nevidím.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

14 Odpovědi
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý večer, doma máme oboje - jak Buds2, tak Buds2 Pro.

Samozřejmě je verze Buds2 Pro o něco lepší - nejen po konstrukční stránce, tak po stránce funkčnosti - přijde mi lepší jak ANC, tak režim okolního zvuku. Nicméně zase Buds2 jsou daleko menší, lehčí a vhodnější ke sportu - osobně mi i o trošičku lépe drží v uších. Zvukově, jelikož nejsem žádný audiofil, nějaký masivní rozdíl neslyším - byť ano, Buds2 Pro jsou o chloupek lepší a čistější

Nicméně sám za sebe bych ty peníze za přechod z Buds2 na Buds2 Pro, nedal - je to o vašich preferencích...
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý den @DanyEll_CZ
shodou okolností používám oba typy sluchátek. Předně je třeba říct, že mají trochu jiné provedení, myšleno konstrukci. Díky tomu mi Buds2 drží v uších lépe než verze PRO. Ale u Vás tomu tak být nemusí. Co se týče zvuku, bude na tom o něco lépe varianta PRO, ale extra rozdíl nepoznáte. V čem naopak rozdíl vidím (slyším) je v kvalitě hovoru přes sluchátka, kde vyhrává dražší verze.

DanyEll_CZ
Journeyman
Možnosti
Děkuji za popis a informace.
Otázka zní? Vyplatí se upgrade když už vlastním Buds 2 ?
Díky 😉🙂🙂🙂
0 Like
DanyEll_CZ
Journeyman
Možnosti
Děkuji za názor 😁😁😁 Mě teď každopádně přijdou Buds FE za nákup A55 tak jsem zvědav na ně 😄 Ale podle mě na Buds 2 mít nebudou 😆
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
FE určitě ne - to je zcela jiná kategorie. Já osobně, být Vámi, počkám s Buds2 do léta, kdy zřejmě budou představeny Buds3 - možná jen klasika, možná i pro verze...
Řešení
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
No je to o preferencích, pokud je využíváte jen na hudbu a nikoliv na spoustu hovorů a nepotřebujete mít o něco lepší ANC, tak mnoho důvodů nevidím.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @DanyEll_CZ

Už je to delší dobu, kdy jsem psal ma sluchátka Buds2 Pro recenzi, kde jsem hodně srovnával právě s modelem Galaxy Buds2. 

🎧 Galaxy Buds2 Pro 🎧 - Vydařená evoluce - Samsung Community

Aktuálně asi souhlasím s tím co tady již zaznělo, zejména od kolegy @potasm, mezi sluchátky jsou jen drobné rozdíly, které k velkému cenovému rozdílu asi za přechod aktuálně nestojí. Pokud by jste přece jen chtěl novější model, počkal bych do léta, zda Samsung nepředstavi nějakou novinku. 

 


fajn-Snek-podpis-B


PatrikSuc
Navigator
Možnosti
Ja mam Buds Pro mam ist do Buds 2 Pro alebo mam počkat na Buds 3 Pro?
0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Za mně osobně? Já Buds Pro dával pryč právě za Buds2 Pro.

Původní "pročka" mi neseděla, byla moc velká a neforemná. Já jsem s výměnou spokojen...