Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SmartThings wykrywanie urządzeń w pobliżu nie działa

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
163 Wyświetlenia
BoCheck
Pioneer
Opcje

Od dłuższego czasu wykrywanie urzadzen w poblizu typu słuchawek czy drugi telefon nie działa wyszukiwanie w pobliżu ciągle kręci i szuka co może być powodem 

13 Odpowiedzi
BoCheck
Pioneer
Opcje
Tak ...taki sam problem s21 ultra i s24 ultra
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Próbowałeś po prostu uruchomić ponownie telefon?
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Wi-Fi, Bluetooth i Skanowanie Urządzeń w Pobliżu włączone?
0 Like
BoCheck
Pioneer
Opcje
Oczywiście Screenshot_20240616_141544_Settings_1000026152_1718540145.png
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Wszystkie aplikacje aktualne? Nie wiem co tam próbujesz wyszukiwać, ale powinieneś się upewnić, że SmartThings czy Galaxy Wear są zaktualizowane. Ja mam S21 Ultra i wszystko działa poprawnie. Nie mam nawet BT włączonego, a po otwarciu etui Budsy znajduje od razu.
0 Like
BoCheck
Pioneer
Opcje
Mam aktualne próbuje znalesc swoje słuchawki jak są w pudełku i nie wyszukuje ich wcześniej to działało normalnie tak samo mam z urządzeniami partnera o dziwo na telefonie drugiej osoby która udostępnia mi lokalizacje urzadzeń też to nie działa
0 Like
BoCheck
Pioneer
Opcje
Tak to wygląda cały czas słuchawki leżą kolomnie ...tak samo zegarek Screenshot_20240616_142643_SmartThings_1000026155_1718540804.png
0 Like
BoCheck
Pioneer
Opcje
Aktualizacja:
Moje słuchawki już wykrywa w poblizu może wyłączenie i włączenie opcji skanowania w poblizu to naprawiło ale udostępnionych urzadzen partnera czyli np słuchawki telefon zegarek dalej nie wyszukuje pomimo że leżą obok mnie
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
A sprawdź jeszcze jakie uprawnienia ma u Ciebie SmartThings. Wrzucam Ci screen z ustawieniami aplikacji u mnie.1718541163099.jpg
0 Like