Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart View

(Temat utworzony: 02-07-2022 02:23 AM)
427 Wyświetlenia
Hermesik
Journeyman
Opcje
Dzień dobry, Mój telefon S22 Ultra nie widzi telewizorów w aplikacji Smart View. Jestem podłączony do tej samej sieci wi-fi i dodam, że mój poprzedni telefon S8+ nie miał nigdy takich problemów i do tej pory mogę się łączyć z telewizorami od Philipsa. Robiłem reset do ustawień fabrycznych telefonu i nadal zero rezultatów.
0 Like
17 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Hermesik  Dzień Dobry

Rozumiem, że posiada Pan jedno pasmo wifi, to znaczy albo 2.4ghz albo 5ghz?


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Hermesik  W przypadków sprzętu innych marek niż Samsung aplikacja do obsługi to Google Home


Hermesik
Journeyman
Opcje
Próbowałem zarówno będąc podłączonym na obu urządzeniach raz na paśmie 2.4gHz oraz 5gHz i nadal to samo.
0 Like
Hermesik
Journeyman
Opcje
Ale jaki to ma sens w tym przypadku? Starsze urządzenia Samsunga ze starszą wersją aplikacji Smart View widzi telewizor. Kupując sprzęt nowszej generacji myśli się o poprawię komfortu użytkowania. Tu natomiast został mi on odebrany. Wiem, że mogę się połączyć poprzez Google Home, ale skoro coś było i działało to po co to zmieniać? Da się jakoś wgrać starszą wersję aplikacji Smart View na telefonie?
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Hermesik Witam. Bo Samsung zaczyna powoli kombinować z tym Google. Swoje ma nieźłe aplikacje, to na siłę zastępuje je tymi od Google. Też mi się to nie podoba zbytnio.
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Aplikacje Samsunga są o wiele lepsze niż te od Google.
Również się z tym zgadzam
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@W99 Dokładnie. Zamiast ich rozwijać bardziej to wchodzi w to Google.
Hermesik
Journeyman
Opcje
Czyli rozumiem, że nie ma żadnego wyjścia z tej sytuacji?
0 Like
PatrykB
Expert
Opcje

@Hermesik

Obawiam się, że jedynym rozwiązaniem tutaj będzie tylko Google Home. Miałem styczność z tv od marki Philips i z poziomu Galaxy S20 FE nie udało sie go wyszukać z poziomu Smart View.