Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Health w 2 telefonach i brak synchronizacji treningów między nimi

(Temat utworzony: 3 tygodni(e) temu)
104 Wyświetlenia
Woo Kasz
Journeyman
Opcje

Posiadam dwa telefony, z których jeden używam jako telefon "na co dzień", a drugi mam na rowerowe wypady. Niestety, zauważyłem, że pomimo iż na jednym i drugim telefonie jestem zalogowany do konta Samsung, treningi są jakby osobno przypisane do urządzenia, a nie do konta. W skutek tego jak zrobię rundkę na rowerze, to tego treningu nie widzę na na telefonie którego używam na co dzień. I w drugą stronę tak samo, ani kroki ani inne aktywności z "daily" nie wchodzą do "rowerowego".

W jaki sposób zsynchronizować treningi z obu telefonów, aby tworzyło to jedną, spójną całość?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Woo Kasz
Journeyman
Opcje

Nie wiem o co chodzi, najwidoczniej potrzebny był czas. Dzisiaj rano jak wstałem, wszystkie treningi oraz kroki z obu telefonów były zsynchronizowane.

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Mam jeszcze jeden problem, ale na niego założę osobny wątek.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 Odpowiedzi
Krokiettrain
Pathfinder
Opcje
Niedarady, tak można by było z zegarkiem jeździć.
0 Like
Woo Kasz
Journeyman
Opcje

Nie sądzę. Zegarek paruje się do telefonu, a tak jak pisałem na rowerze używam innego telefonu.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Woo Kasz, Czy w obu urządzeniach masz włączoną synchronizację danych Health do chmury ? Może być tak, że masz ją wyłączoną, jeśli nigdy tam nie zaglądałeś.

Screenshot_20240429_175513_Samsung Cloud.jpg


Woo Kasz
Journeyman
Opcje

U mnie nie ma takiej opcji jak powyżej, jest za to "Synchronizuj z Samsung Cloud" i na obu jest włączone.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Woo Kasz, To jest dokładnie ta opcja. Kliknij w nią i przeprowadź ręczną synchronizację na obu urządzeniach. Teoretycznie treningi powinny być widoczne na obu urządzeniach.


Woo Kasz
Journeyman
Opcje

Robiłem ręczną synchronizację już wcześniej - nic nie daje.

0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Woo Kasz Jesteś pewny, że na obydwu urządzeniach masz te same konta Samsung? Jeżeli tak, to radzę Ci się wylogować i zalogować na nie ponownie. Możesz też przeinstalować aplikację Samsung Health - to ona odpowiada za synchronizację treningów.

Danylewy
Helping Hand
Opcje
On mówi że to działa gdy połączony z tym samym kontem jest telefon + akcesoria
0 Like
Rozwiązanie
Woo Kasz
Journeyman
Opcje

Nie wiem o co chodzi, najwidoczniej potrzebny był czas. Dzisiaj rano jak wstałem, wszystkie treningi oraz kroki z obu telefonów były zsynchronizowane.

Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Mam jeszcze jeden problem, ale na niego założę osobny wątek.