Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy a9 brak powiadomienia Messenger

(Temat utworzony: 10-07-2021 11:25 PM)
245 Wyświetlenia
Sujek88
Apprentice
Opcje
Witam. Problem polega na braku podświetlenia ekranu blokady przy otrzymaniu wiadomości z aplikacji Messenger. Gdy dostaje wiadomość działa tylko dźwięk, wibracja oraz pokazuje się ikona nowej wiadomości. Podświetlenie ekranu działa po otrzymaniu wiadomości SMS oraz z aplikacji Whatsapp. W ustawieniach aplikacji mam włączone powiadomienia jak również w ustawieniach systemowych telefonu. 

7 Odpowiedzi
Sujek88
Apprentice
Opcje
Niestety testowałem tą aplikację i również ekran nie podświetlał się przy powiadomieniu
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Sujek88  Witam

Chodzi o to aby ekran się wybudził po przyjściu powiadomienia w tym przypadku z messengera?


0 Like
Sujek88
Apprentice
Opcje
Dokładnie tak
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Sujek88  No to właśnie w linku podanym przez kolegę @vdsl2  wszystko zostało wyjaśnione.


0 Like
Sujek88
Apprentice
Opcje
Rozumiem, próbowałem tej aplikacji i niestety nie działało to u mnie...
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Sujek88, Czy przyznałeś dostęp do powiadomień tej aplikacji przy jej pierwszym uruchomieniu ? Sprawdziłem jej działanie z Messengerem i mogę potwierdzić, że ekran podświetla się po otrzymaniu wiadomości, ale dotyczy to tylko pierwszego powiadomienia. Jeśli przyjdą kolejne wiadomości do tej samej osoby w ramach tego samego powiadomienia, to ekran się już nie podświetli.