Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odtwarzaniem filmów

(Temat utworzony: 28-04-2021 10:25 PM)
981 Wyświetlenia
Aleksa_K
Apprentice
Opcje
Dzień dobry, po ostatniej aktualizacji telefonu niestety, ale mam problem z odtwarzaniem filmów wideo na platformie Netflix i HBO GO. Za każdym razem po włączeniu filmu, telefon się zacina i albo pojawią się błąd 5.10 (Netflix) albo telefon sam się wyłącza i włącza. 
Do tej pory wszystko działało poprawnie, a sama probowalam wszelkich możliwości: 
A) włącz i wyłącz tel
B) wymuś zatrzymanie alpki
C) odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz apke
D) wyczyść pamięć i zoptymalizuj urządzenie 
... niestety, nadal nic. Czy może jest jakiś Czarodziej albo Czarodziejka i pomoże mi z tym problemem? 
Ogromnie dziękuję :smiling-face:
0 Like
10 Odpowiedzi
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Zresetuj telefon do ustawień fabrycznych hardkorowa metoda ale często skuteczna :smiling-face:
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje
Wykonaj reset do ustawień fabrycznych beż przywracania kopii zapasowej.

Aleksa_K
Apprentice
Opcje
Dzięki wielkie. Zglosilam błąd do Samsunga, bo nic nie pomogło.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dziękuję za informację. Jak otrzymasz odpowiedź z Samsung Members to koniecznie daj znać.


Aleksa_K
Apprentice
Opcje
Hej. Wracam z info, że najnowsza aktualizacja (z wczoraj) rozwiązała problem. Na szczęście można na nowo korzystać z Netflixa i HBOGO na telefonie.
Grabiarz
First Poster
Opcje
Witam, przez bliski miesiąc wciąż ubolewam nad tym problemem, nie ważne na jakim komunikatorze, czy to messenger, discord, WhatsApp, telegram, zawsze przy odtwarzaniu filmu ukazuje się mi czarny ekran wraz z rozlewajacymi się pixelami co wręcz uniemożliwia odtworzenie jakiego kolwiek filmiku wysłanego przez moich znajomych, po zapisaniu w galerii, problem nadal nie ustępuje, W zeszłym tygodniu postanowiłem przywrócić telefon do ustawień fabrycznych lecz problem nadal nie znika, próbowałem naprawdę wszystkiego i zastanawiam się, czy tylko mnie spotyka coś takiego? napotkał ktoś już wcześniej taki problem? jeśli tak to co powinienem zrobić? 
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Jaki to model telefonu?
0 Like
Grabiarz
First Poster
Opcje
A33 5G
0 Like