Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Instagramem po aktualizacji | S7

(Temat utworzony: 10-08-2018 07:17 AM)
2205 Wyświetlenia
wdowapostalinie
Journeyman
Opcje

Witajcie!

 

Sprawa ma się tak, że wczoraj rozkminiałam cały dzień nad jednym problemem. A mianowicie chodzi o to, że nie działa mi dodawanie gifów na Instastory. To znaczy dodać mogę, ale podczas procesu dodawania zdjęcia jest czarne tło i napis publikacja, a ta publikacja trwa w nieskończoność. I żeby w ogóle móc się tego pozbyć trzeba odinstalować i zainstalować ponownie apke. Nie ma możliwości zapisania też takiego zdjęcia z gifem. Wudawało mi się, że to błąd aplikacj, ale czyszczenie jej pamięci, resetowanie i instalowanie od nowa nie pomaga. Gdzieś na jakimś zagraniczym forum wyczytałam, że rzeczywiście taki błąd pojawia się u wielu użytkowników S7. Podejrzewam, że pomógł by tylko powrót do starej wersji oprogramowania ub naprawieie błędów w nową aktualizacją. Jednak 3 dni temu aktualizowałam telefon i nic to nie dało. 

Może to błahostka, ale posiadając telefon z wyższej półki chciałabyn, żeby działało mi wszystko poprawie, choćby głupie gify na insta. Tym bardziej, że przed aktualizacją wszystko działało. 

Dajcie znać, czy macie też taki problem i czy ewentualnie jest jakiś inny sposób niż wyżej wymienione :winking-face: 

 

Pozdrawiam! 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@blacha21, jeżeli to problem z wyświetlaczem to nie będzie to widoczne na zrzucie ekranowym. W takim wypadku najlepiej jak @onlyfansamung zrobi zdjęcie wyświetlacza z widocznym problemem a następnie wstawi fotkę na forum.


onlyfansamung
Apprentice
Opcje
nie mam zabardzo czym bo w zapasowych telefonach mam tylko samsung j5 2017 ale jakoś dam rade
0 Like
onlyfansamung
Apprentice
Opcje
tylko że mam ten telefon niespełna 2 dni,to "wypalenie" znika po chwili
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Możliwe zatem, że to nie wypalenie wyświetlacza tym bardziej, że problem znika po chwili. Problem występuje tylko po wyjściu z aplikacji Instagram czy jest to niezależne od aplikacji?


0 Like
onlyfansamung
Apprentice
Opcje
w tiktoku tez tak jest w snapchacie a w innych nie zauważyłem
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Może spróbuj wykonać wipe cache partition. Zabieg nie usuwa żadnych danych z telefonu. Poczekajmy również na informacje od pozostałych użytkowników.

[Poradnik] Jak wykonać zabieg wipe cache partition?
https://eu.community.samsung.com/t5/telefony-i-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczny-i-...


onlyfansamung
Apprentice
Opcje
napewno nic się nie usunie/zniknie?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@onlyfansamung, nie, zabieg wipe cache partition nie usuwa żadnych danych z telefonu.


onlyfansamung
Apprentice
Opcje
Witam,jestem z tabletu i wykonałem czynność wipe cache zgodnie z poradnikiem telefon się zrestartował,zaraz dam info jak z tym wyświetlaczem
0 Like
onlyfansamung
Apprentice
Opcje
Niestety,nie zadziałało,dalej widać "wypalenie"
0 Like