Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Powiadomienia widoczne bardzo długo

(Temat utworzony: 10-04-2020 02:36 PM)
4091 Wyświetlenia
MarSz
Pioneer
Opcje

Cześć. 

 

Od jakiegoś czasu powiadomienia pojawiające sie na ekranie są widoczne baardzo długi czas... Czasem dochodzi do kilkudziesięciu sekund. Wiszą na wierzchu, przez co często przysłaniają treść na ekranie. 

 

Chodzi konkretnie o takie powiadomienia:

Screenshot_20200410-143215_Gallery.jpg20200410_143204.jpg20200410_143154.jpg

 

Mam S9 plus na najnowszej dostępnej wersji softu.

 

Czy ktoś ma pomysł, czym to moze być spowodowane?

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarSz, Jest to prawdopodobnie spodowane aktualizacją oprogramowania, która zmienia czas długości wyświetlania tego typu powiadomień. Wystarczy, że zmienisz ten czas na domyślny w ustawieniach i po problemie.

 

Ustawienia --> Dostępność --> Ustawienia zaawansowane --> Czas na podjęcie działania


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarSz  Jesteś w stanie powiedzieć od jak dawna to występuje, czy np. po jakiejs aktualizacji?

Próbowałeś ponownie uruchomić telefon?


0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MarSz, Jest to prawdopodobnie spodowane aktualizacją oprogramowania, która zmienia czas długości wyświetlania tego typu powiadomień. Wystarczy, że zmienisz ten czas na domyślny w ustawieniach i po problemie.

 

Ustawienia --> Dostępność --> Ustawienia zaawansowane --> Czas na podjęcie działania


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013  Dobrze wiedziec że można ten czas konfigurować :smiling-face:


0 Like
MarSz
Pioneer
Opcje
Dzięki kolego! Trafiony, zatopiony! :smiling-face:
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Temat długo wyświetlających się powiadomień, to przynajmniej już z 10 tematów na tym forum. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
lumik_2007
Explorer
Opcje
Dzięki forum udało się poradzić z tym dosyć denerwującym problemem. Niestety załoga Samsung musi się jeszcze uczyć. Ich rozwiązanie to reset do ustawień fabrycznych.
0 Like
IamBasta
First Poster
Opcje
Dotyczy telefonu Samsung s20 fe. Po ostatniej aktualizacji każde powiadomienie czy to systemowe czy z aplikacji wyświetla się na ekranie długo, czas można liczyć w minutach, strasznie długo. Zgaszenie ekranu nic nie daje. Biuro obsługi klienta podpowiedziało mi żeby zrobić wipe partition ale to nic nie dało. 
Ktoś wie jak to zatrzymać?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@lamBasta Witam. Proszę wejść w USTAWIENIA - DOSTĘPNOŚĆ - USTAWIENIA ZAAWANSOWANE - CZAS NA PODJĘCIE DZIAŁANIA.Screenshot_20221105-114922_Accessibility.jpg
IamBasta
First Poster
Opcje
Świetnie. Dziękuję. Widzę już działa. Nie sądziłem że czas na podjęcie działań będzie miało na wpływ przy powiadomieniach co do których nie można podjąć działań jak np. Komunikat o nastawieniu budzika lub odłączenia ładowarki. Jeszcze raz dziękuję @_Technik_
0 Like